Frank Traber
Alarm für Cobra 11 | www.AFC11.cz
<< Andrea Schäferová Susanna von Landitzová >>
Hendrik Duryn

V českém znění: Pavel Vondra(více fotografií ve fotogalerii)
Hendrik Duryn se narodil v roce 1967 v Lipsku, kde vystudoval hereckou školu a muzikál.

Je 180 centimetrů vysoký tmavovlasý svalovec s šedomodrýma očima, rád plave, cvičí na nářadí, pěstuje lehkou atletiku, výborně tančí, hraje na klavír, občas zpívá v opeře a je i mistrem bojových umění. Pravidelně pořádá asijské silvestrovské oslavy s vietnamskými umělci a Super Show bojových umění.

Má vlastní hudební skupinu Club ohne Filter a také stále angažmá v divadle na "Nové scéně" v Lipsku. Poprvé upoutal v seriálech Zakázaná láska, Místo činu, Wolffův revír, Klaun nebo Edelovi & Starckové.

Hrál také vedlejší roli automechanika Clause v Kobře 11 v epizodě "Rychlost". Při konkurzu na roli v seriálu "Na plný plyn" neuspěl, když havaroval a sešrotoval motorku. Producenty ale zaujal a později dostal roli komisaře Franka Trabera v Cobře 11 - v týmu 2. Nyní má ve smlouvě, že bude řídit pouze auta.

Pro Franka Trabera nebyly první dny v novém týmu vůbec jednoduché. Frank dával Susanně jasně najevo, co si myslí o ženách u policie. Nenajde se snad jediná scéna, kde by se nepopichovali. A když to není ve scénáři, nějak to přijde samo. V extremních situacích postupují jako sehraný tým. Frank je sice v podstatě protivný lenoch, ale umí však být i milý. Při vyšetřování je prudký, jde si tvrdohlavě za svým, občas mu ani však služební předpisy nic neříkají a dělá mu problém přiznat vlastní chybu.


Zpět
© 2001 - 2011 www.AFC11.cz | Powered by Aleš Vaněk & Dalibor Štys | všechna práva vyhrazena | online jsou 2 uživatelé | 0.00188 sec