AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Je to skvělý námět na pokračování kobry 11?
Je a moc!
100%
 100%  [ 1 ]
Věděl / a bych si to představit
0%
 0%  [ 0 ]
Ani ne, dost nereálné
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Z mnicha policistou dálniční policie
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Další námět na motiv odchodu Toma Becka a na pokračování do roku 2014

Hrají :
Erdogan Atalay - Semir Gerkhan
Mathis Landwehr : bratr Lasko
Stephan Bieker : bratr Gladius
Simone Hanselmann : Sophia von Erlen
André Hennicke - Hans Keller
Karl Merkatz : Bratr Magnus
Katja Woywood - Kim Kruger
Niels Kurvin - Hartmut Freund
Daniela Wutte - Susanna Konig

intro k této série : http://uloz.to/x6sHgMG/c11-intro-special-wmv

a další ..


Obsah :




Semir je po Benovém odchodu zničení a nemá chuť na nového kolegu, proto odchází od policie. Ben odešel ze svojí kapelou na turné a Ben se chce věnovat už jen hudební kariéře, už prostě nechtěl být policista. Jako Semir přichází na dálniční most, uvidí černou podezřelou dodávku. Vystoupí s něho maskovaní muži a zabijí ženu. Semir se vrátí na oddělení policie aby zjistil totožnost ženy. Je to policistka Sophia von Erlen s BKA. Semir se vydá do BKA za vedoucím Hansem Kellerem. Ten mu poví, že Sophia byla nejlepší policistka jakou kdy měl. Tehdy se Semir dozvídá o tajuplnéhom mnichovi Laskovi. Lasko Sophie více krát zachránil život. Když Semir pátrá po vrahovi Sophie, narazí cestou na samotného Laska. Nevěří vlastním očím, co Lasko dokáže. Semir se nestačil ohlížet, když Lasko pobyl všech jeho kolegů a sám. Lasko se pak seznámí ze Semirem. Lasko říká Semirovi, že Sophia byla jeho dobrá kamarádka a chce pomstít a najít jeho vrahů a tak požádá Semira, aby se k němu přidal. Od teď jsou Lasko a Semir parťáci. Semira stopy zavedou do jisté chaty v lese, kde se ukrívají vrazi Sophie. No měli tam ochranu. Žádný problém pro mnicha Laska. Všech zlykvidoval jednou ranou. Dostal se až k samotnému vrahovi Sophie Markusovi. Semir mu ale řekl, že aby vraha Sophie nezabíjel. Lasko dal na jeho rady. Pak se vrátil do kláštera za bratrem Magnusem. Lasko se rozhodl opustit klášter a předat prsten nástupci. Magnus souhlasil. Lasko se rozloučí se všemi a i jeho kamarádem a přítelem bratrem Gladiusem. Laska přivítá šéfová Krugrová do týmu dálniční policie, odevzdá mu zbraň, ale Lasko ji nechce, že zbraň nenosí a vystačí si i bez ní. A tak příběh pokračuje a Semir má nového a neporazitelného parťáka Laska.


Všechny postavy v tomto dějství existují v seriálu Lasko, pouze vrah Sophie Markus je vymyšlení
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Dobře praštený crossover, nebo jak se to jmenuje Very Happy ale zajímavé Very Happy ten seriál jsem neviděla, ale rozhodně by byla dvojice Semir a mnich dobrým zdrojem pro třeskuté vtípky XD

jen dvě výhrady: v názvu máš hrubku, díky které jsem asi 10 minut civěla a nechápala význam Laughing a zadruhé, zbraň mu chtěla šéfová předat, ne odevzdat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Jo sakryš já jsem počítačový dizlektik no ne ale šak pochop já všechno píšu přes google translate a pak to tak vypadá, no ale snažím se ho nepoužívat, některá slova vaše ani neznám Laughing Díky za upozornění na chyby Wox Wink Jinak Laska jsem si stáhl a sleduji ho momentálně jsem si ho oblíbil, celkem povedený seriál, dokonce i mé babičce se líbí, pro náboženské dějství seriálu Wink Jinak jsem sestříhal k této série i fan intro je na Ulož.to ke stažení Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Opravím ti to Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Díky za opravu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Z mnicha policistou dálniční policie
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma