AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Komu v tomto ročníku Formule 1 fandíte?
Lewis Hamilton
23%
 23%  [ 5 ]
Kimi Räikkönen
38%
 38%  [ 8 ]
Fernando Alonso
9%
 9%  [ 2 ]
Jenson Button
4%
 4%  [ 1 ]
Felipe Massa
23%
 23%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 21

Formule 1
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tohle téma bylo i na minulém fóru a myslím, že by nemělo chybět ani na tomhle Embarassed Wink

Tak už máme po sezóně 2007 Sad Jak jste spokojení s novým nečekaným mistrem světa?? Laughing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
halihmed


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Bohumilice
Odpovědět s citátem
s nečekanym? já v to tajně doufal a věřil celou sezonu

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
No Rexíku můj názor znáš moc dobře a prosím nebudem se o tom hádat i tady na to máme icq ok?
Já jako fanoušek Ferrari jsem rád, že to vyhrál tento tým a jeho jezdec, ale Kimiho moc nemusim. Radši bych Massu, ale ten už jen tak mistrem nebude, když se jím stal Kimi a to právě díky Massovi (v příští sezoně to bude mít ještě těžší).
Díky bohu, že Alonso prohrál a skončil třetí. Kimi má titul naprosto zaslouženě - Alonso si už užil a Hamilton má ještě čas. Kimimu to dvakrát (2003 a 2005) uteklo.
Stejně všechny čtyři by smetl šumák. Viděli jste výsledky testů??? Bez něj to prostě neni ono. Aspoň ještě jeden závod se šumákem bych chtěl vidět.

Promiň Rexíku, že tě zase štvu. Laughing Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Halihmed: No Kimi je nečekaným mistrem světa, už jen proto, že měl daleko menší šance na titul než Alonso s Hamiltonem a i přesto vyhrál. I když nebýt Massy, který mu pomohl, je teď mistrem světa zase Alonso. Confused

André: Ale vůbec mě neštveš Laughing V tom, že si Kimi titul zaslouží s tebou naprosto souhlasím. Ještěže má titul on a ne Hamilton, kterého celou sezónu všichni vodili za ručičku Rolling Eyes Jen jsem docela zvědavá jestli je Kimi opravdu tak dobrý jezdec a titul se mu podaří příští rok i obhájit Wink Ale s tím, že bez Schumáka to není ono s tebou opravdu nesouhlasím.
Mě tam vůbec nechybí. Laughing

A taky jsem docela zvědavá, kdo bude příští rok Hamiltonovým parťákem Wink Toho chudáka už dopředu lituju Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Nesouhlasím... Mad ten, kdo měl dostat titul, je (byl) Alonso. Do třetice všeho dobrýho, ne? Rolling Eyes
OK, Kimi si ho zaslouží, jezdí skvěle, na druhou stranu, ke konci sezony jsem si říkala, ať ho dostane kdo chce, jen ne ten výrostek z Anglie. (nesnáším ho, proto to píšu tak, jak to píšu).
Jeho budoucí parťák? Kdo to asi bude... prý že Kovalainen. Ale proč ne třeba Fisichella? Toho přece z Renaultu vyhodili tak by se měl koukat jinde Rolling Eyes
A Alonso do Renaultu, Red Bullu nebo Toyoty. Zajímavý nabídky Wink

Jinak co říkáte na noční závod, který bude v Singapuru? Sice netradiční, ale zajímavý nápad Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Lidi, Vy jste teda Laughing Laughing Laughing

Jsem fanda Ferrari a vždy jsem mu držela pěsti, byť pro mě odchodem Šumáčka ztratilo na atraktivitě. Nicméně i tak mají Kimi a Filippe mou podporu Smile na druhou stranu mě velice překvapil právě nováček Hamilton: jako spousta lidí jsem mu fandila. Už proto, aby vymazal ve statistikách Alonsa, který mi přijde jako arogantní zmetek. Titul jsem Španělovi rozhodně nepřála, už za podrazy na vlastním týmu: za tak neskutečnou neloajalitu by zasloužil do smrti tak leda drhnout podvozky...

U Hamiltona mě dostalo, jak velkým gestem reagoval na pochyby ohledně Kimiho vítězství: v tak mladém a dravém věku prohlásit, že o titul od ,,zeleného stolu" nestojí, chce charakter... Hami má můj obdiv, věřím (a ač je chlapec z konkurenčního týmu) a doufám, že má před sebou vynikající budoucnost Smile
Kimi si titul zcela jistě zasloužil, na dálku mu gratuluji. Je to frajer... Říkala jsem si, zda vytěží z pravidla ,,dva se perou, třetí se směje" maximum. Stalo se tak, skvělé.

A noční závod? Podle mě příliš velké riziko pro pobavení nudící se masy. Sami piloti mají, pokud vím, poměrně strach... a jen tak mimochodem, být teroristou, vyberu si pro dokonalý útok právě tuto příležitost. Považte! Sleduje to 10% obyvatel země v přímém přenosu... stačí přerušit proud, aby zhasla světla... během pár vteřin by byli všichni piloti na kaši, nastala by panika, lidé by se v ní ušlapali... Ne, noční závod bych jistojistě nezaváděla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Marcia: Taky si myslím, že titul měl mít i tento rok Alonso Wink Ale pak ke konci sezóny sem si taky začala říkat, ať ten titul má kdokoli jen ne Hamouš Laughing , a protože Kimi si ten titul fakt zaslouží, tak jsem s novým mistrem světa docela spokojená Wink A jako Hamiltonův parťák mi taky přijde nejpravděpodobnější Kovalainen a výměna jezdců mezi Renaultem a McLarenem ( Kovalainen za Alonsa ). No a nejpravděpodobnější Alonsův parťák U Renaultu bude asi Piquet Wink ( Na tuhle jezdeckou dvojku bych byla fakt hodně zvědavá Very Happy ) Do Toyoty Alonso už jít nemůže, protože ta už má naštěstí Glocka. Ještě je tu ten Red Bull tam by jít mohl. Stejně se mezi Renaultem a Red Bullem rozhodne podle toho, jak dopadne ta nesmyslná špionážní aféra Mclaren versus Renault Mad ( McLarenští jsou ti poslední, co by měli někoho obviňovat ze špionážní aféry Confused ) A Fisichella u McLarenu to je hodně nepravděpodobné. Pokud někdo z letošních jezdců McLarenu půjde k Renaultu tak je to právě Kovalainen Wink
Noční závod mi příjde jako hodně dobrý nápad. Už jsem na něj moc zvědavá Razz Wink

Wox:Koukám, že chudáka Alonsa opravdu nemáš v oblibě Sad Laughing S tvýmy názory na Hamiltona s tebou ale opravdu nesouhlasím Embarassed Jako arogantní zmetek, který se navíc strašně přetvařuje mi přijde on a ne Alonso Wink A nefandila jsem mu hlavně kvůli tomu, aby náhodou nevymazal Alonsa ze statistik Laughing A jako podrazák v týmu mi přišel taky spíš Hamilton (viz. VC Maďarska). A to že Hamilton řekl, že by nechtěl titul od zeleného stolu?? To není nic překvapivého. Spíš by mě překvapilo, kdyby to neřekl. Samozřejmě že to řekl jen tak, aby si před lidmi dobře vypadal,ale ve skutečnosti ten titul chtěl. A nebyl to náhodou Alonso,kdo Kimiho titul obhojoval daleko dřív, dnež se ozval Hamilton, že titul od zeleného stolu by nechtěl?? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To, že titul vyhrál Kimi Raikkonen mi vůbec nevadí, spíš mě jen trochu mrzí, že to nebylo za McLaren - to by pro mě byla ideální kombinace - oblíbený tým a oblíbený jezdec Smile

A z pozice fanouška Stříbrných šípů bych byla i pro Hamiltona (myslím, že ten v budoucnu ještě ukáže, že má na to, aby titul vyhrál a budu ráda, když ho vyhraje).

A Alonso? To se jen Ron Dennis se špatně vyspal, když ho přijal... Opravdu nemám toho namyšleného Španěla ráda... Mad

Woxys: pro mě ztratily Formule na atraktivitě s odchodem Miky Hakkinena Sad a to, že odešel Schumacher jsem jen a jen uvítala Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hamilton řekl, že by nechtěl titul od zeleného stolu?? To není nic překvapivého. Spíš by mě překvapilo, kdyby to neřekl. Samozřejmě že to řekl jen tak, aby si před lidmi dobře vypadal,ale ve skutečnosti ten titul chtěl. A nebyl to náhodou Alonso,kdo Kimiho titul obhojoval daleko dřív, dnež se ozval Hamilton, že titul od zeleného stolu by nechtěl??

Rexíku.... jak toto můžeš říci? Ty jsi někdo, kdo vidí do Hamiltonovy psychiky, že tak jistě tvrdíš, co si ve skutečnosti myslel?
A že Alonso obhajoval titul, který získal Hamilton, byl jen a pouze další znak neloajality Confused

Pokud ale chceš argumentovat vědoucími slovy ,,Samozřejmě že to řekl jen tak, aby si před lidmi dobře vypadal,ale ve skutečnosti ten titul chtěl" , veškerá diskuse ztrácí smysl.

Šumák mi byl sympatický svou skromností Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Rexík: dík za souhlas, koukám, že skoro všichni tady Alonsa nesnáší.

Armodel: A Alonso? To se jen Ron Dennis se špatně vyspal, když ho přijal... Ne, Dennis se nevyspal špatně, když ho přijal do týmu, Alonso se špatně vyspal, když na to kývl.
Zlatej Renault, už aby tam byl zpátky Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Marcia: Taky jsem si už všimla, že skoro všichni tady Alonsa nesnáší Sad Ale stejně sem moc ráda, že tu nejsem jediná, kdo mu fandí Wink V tom, že se Alonso špatně vyspal, když přijal nabídku McLarenu s tebou naprosto souhlasím Wink Už aby byl zpátky v Renaultu a měl nového parťáka, který bude mít Hamiltona v oblibě stejně jako on ( Piqueta Very Happy ). McLaren by se měl před touhle novou dvojicí u Renaultu začít třást strachy Laughing Teda aspoň doufám, že to nakonec tak bude Rolling Eyes

Wox: Tohle můžu říct docela jednoduše. Já totiž Hamiltona opravdu nemůžu vystát Laughing A to Alonsovo obhajování Kimiho titulu nebyl znak neloajality k McLarenu, on prostě jen nechtěl, aby se titul dostal do Hamiltonových pracek a já semu nedivím. Hamilton by ten titul měl opravdu nezaslouženě. A když už vypadalo, že ten titul mít doopravdy bude, tak naštěstí zasáhla spravedlnost Arrow Když mu neodebrali body za incident v Japonsku, tak v Číně, jako zázrakem, kvůli úplné blbosti nedojede. A když v Brazílii není potrestaný za špatné pneumatiky v tréninku tak hups a v závodě se mu nedaří. To je opravdu zvláštní Rolling Eyes Laughing A ještě k tomu Alonsovu obhajování Kimiho titulu, tak na tom není vážně ani náznak neloajality k týmu. Pokud vím, tak Alonso a Kimi jsou v poslední době docela dobří kamarádi a Kimi se taky v průběhu sezóny Alonsa několikrát zastal Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Rexíku, Ty jsi sice šikula, ale ohledně F1 s Tebou nemá cenu diskutovat Laughing Laughing Laughing k Hamiltonovi máš vztah jako já k Andree a jsi proto očividně silně neobjektivní... a já se s Tebou nebudu hádat, protože když vidím, jak jedna Tvá věta popírá tu druhou, rozčiluje mě to Laughing

Jen takový příklad Tvého uvažování:

A to Alonsovo obhajování Kimiho titulu nebyl znak neloajality k McLarenu, on prostě jen nechtěl, aby se titul dostal do Hamiltonových pracek.

Proboha, co jiného to je, než NELOAJALITA K TÝMU??? Dělat cokoliv jiného, než aby se titul dostal do rukou týmového kolegy, je nefér. Mimochodem, také jsem ten titul přála Kimimu. Ale Alonsovou strategií mělo být držet zobák s ohledem na svou stáj a jen tiše doufat, že to dopadne podle něj.

Doufám, že Alonsova hvězda padne ještě níže, letos si nadělal spoustu nepřátel...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Wox: Myslím, že k Hamiltonovi mám ještě horší vztah než ty k Andree Wink Laughing Ale jedna moje věta nepopírá druhou, jen sem tím chtěla říct, že Alonso radši přál titul kamarádovi než nepříteli což je podle mě normální Laughing Wink
A já zas doufám, že Alonso ten třetí titul dostane příští rok, když se mu to nepovedlo letos a celý McLaren že bude příští sezónu zuřit vzteky Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Laughing Jak se tady překřikujou.
Radši do toho nebudu zasahovat. Jen chci říct, že Alonso to přál Kimimu, protože to nechtěl vidět u svýho kolegy (nováčka), a když nováčka tak by se cítil ještě víc poražený. Ten děkuje bohu, že to nakonec takhle dopadlo.

Woxy: Rexíka nepřesvědčíš o ničem. Nemá to cenu. Místo mě ses chytla ty. Já už to mám za sebou z minulýho fóra, kdy jsem se tu takhle nějak dohadoval bez výsledku. Wink

Ale jen klid, chce to chladnou hlavu. Každej fandí někomu. Ale pravdou je, že Rexík nechce uznat, že Alonso někdy udělal chybu. Viď Rexíku?? Já tohle třeba u šumáka uznám a řeknu, že v Monaku 2006 jednoduše zaparkoval.
Wink Laughing Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
A přidávám ještě pár obrázků Wink







Wox: A když si taková obhájkyně Lewise tak tu mám pro tebe i jednu jeho fotku Laughing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
André: Máš pravdu Embarassed Já prostě nikdy neuznám, že Alonso udělal chybu, protože on žádnou neudělal Wink Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Já nevím proč, ale chovám jistou averzi vůči rudým vozům, takže sem titulk přál šípům. Je ale pravdou, že jenom jednomu jezdci a to Hamiltonovi. Jako nováček porážel daleko zkušenější jezdce, což se jen tak někomu nepovede... Nepovedlo se to dokonce ani Shumimu... A Alonso je kapitola sama o sobě.. Ty nepřátelské gesta a podrazy, které na Hamiltona za celou sezónu vytáhl, bylo něco neskutečného...viz. VC Maďarska...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Bobo: Ve VC Maďarska to byl právě Hamilton, kdo podrazil a neuposlechl tým. Wink Ale radši se s tebou nebudu hádat Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
bobo23: Schumi neměl k dispozici hned od začátku skvělý auto než Hamilton. O Jordanu vůbec nemluvim. A Benettonu chvíli trvalo než se dostal dopředu. Neni to jen případ Schumachera i jiní jezdci by to dokázali. Jen ta technika. Kdyby byl Hamilton např. u Renaultu je na tom stejně jak Fisico či Heikki.

McLaren nebyl v týhle sezoně ani tým. V podstatě si to zvorali sami, když podepsali smlouvu s Alonsem. Ron Dennis musel bejt asi po ňákym nočnim flámu. Špionážní aféra vše dovršila a McLaren zaplatil vším čím zaplatit mohl: peníze, pohár jezdců+pohár konstruktérů. McLaren jsem už začínal mít rád, ale po týhle sezoně u mě spadnul ještě hloubš než za doby Häkkinena, kdy to byli aspoň férový soupeři.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
André: Tak s tebou naprosto souhlasím Wink Hamilton měl jen štěstí, že svou kariéru začal v tak dobrém týmu, jinak by byl na tom dost bledě. A sem zvědavá, jak se McLarenu příští rok povede bez Alonsa Laughing Podle posledních testů tipuju, že moc dobře ne Very Happy Embarassed A McLaren si jako férový soupeře fakt už ani nedovedu přdstavit Embarassed Tenhle tým s Hamiltonem v čele mě fakt leze na nervy Wink Ale musím tě trošku opravit Arrow To spíš Alonso musel být po nočním flámu když podepsal s McLarenem ne naopak Laughing Teda musím se přiznat, že McLaren jsem taky ze začátku měla ráda a fandila jim, ale po tom co jim sebrali ty body se fakt začali vybarvovat. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hamilton měl jen štěstí, že svou kariéru začal v tak dobrém týmu, jinak by byl na tom dost bledě.

No vidíš, a Alonsovi nepomohlo ani to, že letos jezdil v TAK DOBRÉM týmu, jak Ty říkáš, hi hi hi Twisted Evil
A děkuji za fotku! Wink

Ok, raději s touto diskusí končím Smile přeji Ferrari, ale Hamilton je u mě frajer. Takový debut mít je obdivuhodné Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dal bych tu anketku, koho máte nejradši - Alonsa, Kimiho anebo Hamiltona

Já osobně fandím Kimimu. Sice mě mrzí, že odešel do Ferrari, ale přesto jsem mu nepřestal fandit.

Díky Kimi, žes to vyhrál...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Pravda... Hamilton měl nástup jednodušší díky dobrému týmu, ale i tak zaslouží obdiv.... jinak samozřejmě hlasuji pro Hamiltona...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Eron: Dobrý nápad ta anketa Wink Hned jsem ji musela založit Laughing No a taky bych měla asi Kimimu poděkovat, že to vyhrál a sebral titul Hamiltonovi přímo před nosem Laughing Razz Za to si zaslouží můj obdiv Wink

Wox: Jenže Alonso ten titul skoro získal, nebýt toho, že vlastní tým šel proti němu, tak se mu v téhle sezóně dařilo dobře Evil or Very Mad Wink Za fotku nemusíš děkovat, ale doufám, že se ti líbí Very Happy Musela jsem se docela přemoct, abych tu fotku sem dala, protože jen když vidím ten Hamiltonův ksicht tak........mám sto chutí vraždit Embarassed Laughing (No to to trošku přeháním ale sem vždycky hodně naštvaná jen když ho vidím Wink )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tak nevim, ale v tý anketě mi chybí Felipe Massa. Sad Na něj se nějak zapomíná.

Rexíku to je právě ono Alonso neumí jezdit pro tým. On je sám sebou. To je ten hlavní problém. Na Renault taky nadával, ale je jasný, že se tam bude cítit líp, když je zná, ale jakmile bude mít technickej problém bude řvát: Někdo nechce, abych vyhrál.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
Mno super debata...Každopádně můj názor je takový, že Alonso je intrikán a podrazák, Hamilton udělal bohužel chybu na konci a tak si Kimi zaslouženě připsal titul a hotovo...Jinak jsem na straně Hamiltona...jako nováček se předvedl perfektně...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Rexíku, můžeš mi říci, proč by šel tým proti vlastnímu jezdci? Můžeš mi říci alespoň jeden logický argument ohledně takové jeho motivace? Tedy, pokud mezi to nepočítáš i jakýsi finanční i morální masochismus.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Jasný hlas pro Kimiho Cool

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
André: No na Massu jsem při tom hlasování fakt zapomněla Embarassed Wink A jistě se v Renaultu bude Alonso cítit líp Arrow bude mít skvělý tým, kde si ho budou vážit, za parťáka poslušnou týmovou dvojku a navíc taťka Flavio už na něj čeká s otevřenou náručí Laughing Wink

Wox: A proč by proti vlastnímu jezdci jít nemohli?? Tys asi nečetla ten rozhovor s Dennisem po VC Číny, kde řekl, že nebojovali proti Kimimu, ale proti Alonsovi že?? Tohle mluví za všechno Wink McLaren se prostě snažil jak mohl, aby ten titul dostal jejich mazánek Hamilton. No a právě kvůli takové blbosti o titul přišli Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Ked moze mat reklamu Alonso-Hamilton, tak musi mat aj Schumi-Raikonnen Laughing http://www.youtube.com/watch?v=pdHkMTV0F38&eurl
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Wox: A co si od fanoušků Alonsa čekala?? Laughing Chápu, že s tím rasismem to už trošku přehnali, ale jinak se jim vůbec nedivím
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tak co říkáte na novou dvojici Renaultu? Embarassed


( Toho Briatoreho uprostřed si nevšímějte Laughing Laughing Wink )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Rexík napsal:
Wox: A co si od fanoušků Alonsa čekala?? Laughing Chápu, že s tím rasismem to už trošku přehnali, ale jinak se jim vůbec nedivím


Už trošku přehnali???
Můžeš mi říci, Rexíku, co může být ubožejšího? o Confused Confused Confused Confused odsoudit někoho talentovaného a pracovitého jen na základě jeho barvy pleti je neuvěřitelně nízké Confused Confused a udělal mimochodem něco Alonso? Vstal a veřejně takové fanoušky odsoudil a řekl, že o ně nestojí? Já to nevím, ptám se.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Wox: Ne neudělal, ale po tomhle o něm Lewis řekl skoro těsně před těmy testy se nedivím :
http://www.f1sports.cz/index.php?CenterContentExec=CenterDetailAktualita&id_document=18020&param1=18020&param2=18016&param3=18021 Evil or Very Mad ( předposlední odstavec Wink )
To by byl asi padlej na hlavu, kdyby se ho za to, po tom co o něm tohle řekl zastal Mad Embarassed Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Rexíku, jsi hrozně zaujatá Wink ale fakt hrozně, pak nemá cenu se s tebou bavit.


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Wox: Chápu, ale přijde ti normální, že téměř nováček, který si navíc tak blbě projede téměř jistý titul Laughing , řekne něco takovýho o dvojnásobným mistrovi světa? A navíc pořád ho provokuje a shazuje před novinářama.... no jestli tohle je normální tak........ Laughing Spíš mě to příjde jako hrozná ubohost. Navíc Alonso si ho vůbec nevšímá to jen on do něho pořád tak rýpe a už s tím začíná bát opravdu trapný. Mylím, že si za to může sám a Alonsovi fanoušky dokonale vytočil právě tímhle Wink Ale tuhle sezónu se má myslím na něco těšit : Alonso i jeho nový parťák na něj mají pěknou pifku takže rozhodně bude o zábavu postaráno Laughing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Lžou. Vyvolalo to větší humbuk než chtěli a zjistili, že místo podpory se dočkali akorát odsouzení. Proto teď budou vymýšlet všelijaké teorie, aby se ospravedlnili...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pro španělské fanoušky je dvojnásobný mistr světa Alonso šampionem trojnásobným. Výsledky loňské sezony, v níž skončil jejich Bůh třetí o bod za vítězem Räikkönenem, jednoduše ignorují. Když si uvědomí, že je pravda jiná, zklamání z neúspěchů vyčítají Hamiltonovi, který nehrál roli dvojky a tím, že se nepodřídil, vlastně připravil Alonsa o titul.

A tak o víkendu na transparentech naproti boxům McLarenu v Barceloně stálo: "zkur... černoch" či "černé hov...". Jakmile Hamilton vyjel na trať, skupina tří a půl tisíce fanoušků začala pískat nebo skandovat další rasistická hesla. Podle španělského deníku Marca zaznělo například i "syn černé kur..". Z ochozu nad boxem zase do prostoru vyhrazeného McLarenu létaly odpadky.


----

Podle dopisovatele španělského sportovního listu Marca si Hamilton vyslechl od publika nadávky jako "puto negro" (černé hov*o) či "negro di mierda" (hnusný negře). Do skandování se prý zapojila velká část fanoušků a vše bylo velmi dobře slyšet.



Hádám, Rexíku, že zase tak zaslepená nejsi, abys tyto nepřípustné výroky považovala za legraci. Blíže pravdě bude podle mě Bobo - fanoušci Alonsa své rasistické vtípky přehnali a teď se je slabošsky snaží zlehčit Mad Mad Mad je to odporné a na místě je, aby Alonso toto jednání velmi rychle a zcela vážně odsoudil.

A ty bys, Rexíku, měla uznat, že tohle není žádný lehce přehnaný vtip, ale naprostá ubohost.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Very Happy Very Happy Very Happy
Tak legrace to určitě nebyla. Spíš je legrace to, že tomu teď říkají legrace.
Když se to tak provalilo snaží se najít nějakou výmluvu, ale horší výmluvu si vymyslet ani nemohli.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
No tak jasně, že to dost přehnali. Lewis by se dal po loňské sezóně urazit jinak než rasisticky. Vždyž provedl tolik prasárniček a udělal tolik chyb. Tak opravdu nechápu, proč hned začínali s rasismem, když nápadů, jak urazit jeho i McLaren by i bez toho určitě našli spoustu a byla by to zábava a ne tahle přihlouplá celosvětová aféra Rolling Eyes Ale rozhodně si nemyslim, že by se ho měl Alonso zastávat to fatk ne.....Lewis o něm říká pořád ošlivý věci a on by ho měl za to ještě obhajovat? Shocked Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jde o to, že alonso by ukázal svůj odmítavý postoj proti rasismu. Pokud bude mlčet, dá se to vykládat jako tichý souhlas.
Proti rasismu ve sportu je nutné mluvit nahlas! Proto by to měl alonso rázně odmítnout, Rexíku Confused Confused Confused Confused to to fakt nechápeš?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
To chápu, jenže kdyby to odmítnul, tak by se tím veřejně zastal Lewise a to on nikdy neudělá Laughing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kristepane. On by se nezastal Lewise, ale jeho černé kůže, chápeš to už? A pokud to alonso neudělá, je u mě totální idiot.
Rexíku, mohu se zeptat, kolik Ti je? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ne on by se nezastal Lewise jakýmkoli způsobem Laughing No jistěže můžeš ale radši ti pošlu SZ Laughing Laughing Embarassed Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ach jo, Rexíku. No nic, když nechápeš ten rozdíl, tak... zbývá jen doufat, že Ti to dojde Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
A Alonso je podle mě ubožák.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Podle mě je ubožák zas Lewis Laughing Embarassed Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Boha jeho. Rexíku, myslím, že kdyby Alonso bez pomoci prošel kolem rvačky, kde by tři chlápci kopali do bezmocného Lewise, ty bys byla schopna hrdě podotknout, že ,,alonso se Lewise nikdy nezastane."

No, končím tuto parodii na diskusi, jen mě obírá o čas, ničím mě neobohacuje a jen se hloupě rozčiluji nad něčími velmi podivnými panázory.
Mimochodem, toto je klausovský přístup k věci Cool

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Woxys: Klausovký přístup v tom nevidím, protože s tebou souhlasím. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Formule 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 5  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma