AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Budou všechny díly má být 18 epizod
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
A víš to na 100 %?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Jo, 10. září 2019 bude premiérová 23. řada Kobry 11, na Nově vedená jako 24. Už se těším. Jestli bude opět osmnáct epizod, tím líp.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Podíval jsrm se do programu NA a 17 a 18 epizodu odvysílají 18.9. Na druhý den začíná opakování od první epizody Bomby na 92. kilometru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Nechápu proč přeskočili snad pět sezon s Benem.


Tak hlavně že do té 12. série to nechali bez vynechané epizody. To já velice oceňuji .

Jsem čekal že bude zase Walker, ale Kobra úplně od začátku mi vyhovuje.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Klidně bych vzala Walkera,už je překobrováno,takhle to jen znechutí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No na 25 řadu si počkáme zas rok proto budou furt opakovat práva na 13 až 17 řadu už by mohli být zas nebo příští rok před premiérou 25 řady.. Markíza a dajto to má normálně po 12 série šla hned 13 ale myslím že každý známe starý díly a je zbytečné všechno reprizovat nevím proč to TV tak dělají klidně by stačili posledné 3 řady vždy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Epizoda Hon na Semira, začátek v zimním hávu. Jak probíhá pronásledování policií. Následuje převrácení auta, ale po zimě není ani památky Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
To víš, globální oteplování. V noci napadne trochu sněhu, ráno to ještě vydrží, ale odpoledne už je doslova léto. A nebo jak jsou lokální srážky, že prší jenom v určité oblasti, tak asi byly nějaké lokální sněhové přeháňky jen na jednom místě. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Ty letos vysílané díky nebyly vůbec špatné. Jak bylo jejich krédem to, že "Jejich revírem už dávno není jen dálnice", tak se kupodivu vrátili včas k tomu původnímu, co Kobru dřív definovalo. A Semirova rodina, Andera by za normálních okolností skončila asi na psychiatrii, co má vše za sebou. Mrzí snad jen ta velkolepost klasickejch pilotů, už dlouho tam nic takového nebylo. A neustálé střídání parťáků Semira Kobře škodí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Vždycky je super to, jak se každý soustředí na to, jak by byla Andrea totálně psychicky v háji po tom všem, co v Kobře za ta léta zažila, ale nikdo si nevšímá toho, že Semir by tady už dávno nebyl po všech těch bouračkách a rvačkách za těch 23 let. Mnohokrát byl postřelen (hlavně ve starších dílech), zraněn a několikrát až tak, že musel zůstat i pár dní v nemocnici. Dokonce ani tělo toho nejdrsnějšího člověka na světě by tohle nevydrželo.

Ještě k těm parťákům - to říkej těm hercům, co to odmítají jet v kuse jako Erdogan Atalay. Nejlepší byl stejně Tom Beck, který vydržel 5 a půl série na rozdíl od takového Gedeona Burkharda či Christiana Olivera, kteří to po dvou sezónách zabalili.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
I mě se tahle série líbila, dokonce víc než předešlá. Konečně bylo i více akce, více nehod i automobilových akcí. Což dělá Kobru Kobrou.

Ruku na srdce, vás by bavilo, kdyby v Kobře byli od začátku dva stejní parťáci? Na Paula jsem si zvykal dlouho, ale nakonec není tak hrozný. I jeho český dabink se hodně podařil.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Tak samozřejmě asi ne, ale Semir je nemusí střídat jako ponožky. Pokud by vydrželi okolo 5 sérií a víc jako Tom Beck a Daniel Roesner, neměl bych s tím absolutně žádné problémy, jenže Christian Oliver, Gedeon Burkhard a Alex Brandt vydrželi jen 2 série, což je jako dost málo. Stejně tak Mark Keller a to vůbec radši nemluvím o Johannesi Brandrupovi, co to zabalil hned po první sérii. Já chápu, že se ti herci taky chtějí posunout někam dál a nestrávit celý život v jednom seriálu, ale strávit jen rok či dva u seriálu je docela slabota. A to někteří mohli i tušit, protože Kobra 11 jiná ani nebude.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Dnes Nova Action vynechala epizodu "Smrt bez varování".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
Dnes Nova Action vynechala epizodu "Smrt bez varování".


ne jen posunuli do dalši řady protože tehdy nebyly práva na tento díl Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Takže 25.serii Kobry letos na NA neuvidíme. 24 končí 23.3 a zároveň začíná od začátku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
jo vim aby se necakalo az na podzimni radu to by byla až v 2021 10 epizod je málo na jednu řadu Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Tak mě to ani moc nevadí,alespon mám čas dokončit ten svůj román.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Na podzim půjdou na Nově zbylé díly s Paulem, a i nové epizody s Vicky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Podle mých propočtů to vychází na druhou polovinu září.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Takže prvá epizoda 25. série začne na NA 25.9 jako druhá po 16 hod. Na polské TV Puls už 15.9.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Celkem se na epizody s Vicky těším, pojetí nové kobry mi nesedlo, ale Vicky mi kupodivu sedla .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Koukl jsem na českou wiki, seznam dílů, ale moc jich teď v září na Nově asi nebude. Jen deset dílů. Ale neva, vyvažuje to vyšší počet dílů z minulých let. A tedy doufám, že příští rok Kobra 11 už definitivně skončí. Zápletky nynějších dílů se snaží být originální, ale ne vždy to vyjde.

Tak fajn. Dle rozpisu programu do soboty, bude Nova dávat 16 dílů. Což je to, co už v Německu běželo letos v srpnu a září. Super. Vím, že u nás se do jedné řady počítá to, co je od podzimu do jara, ale nyní vznikl delší skluz dílů, které tak dávají v součtu méně. No, stále si to značím a čísluji dle české wiki, Seznam dílů Kobry 11, takže poslední řada, je-li to již definitivní, by měla mít 14 dílů. To jde.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobra 11 na Nova Action
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma