AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Máte rádi tuto postavu?
Ano, bez ní by Kobra 11 nebyla tím, čím je...
71%
 71%  [ 52 ]
Nic proti ní nemám, ale nijak mě neoslnila...
21%
 21%  [ 16 ]
Ne! Díkybohu je pryč. Vůbec mi nechybí...
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 73

Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Brittany11 napsal:
Co když už pochopil, že je to **** a že jí už prostě nemiluje...


To rozhodně ne, Semir ji miluje a dolejzá za ní už celou serii a ted znova začíná bez ohledu na to jestli je ****.

Woxys: Johanes by byl lepší, ale už slyšim odezvu Alexe že je Semir teplej když řekne že byl na rande s Johanesem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ty nevíš, že Johanes je fena? (teda pokud se tu mluví o zvířeti)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Otázkou je, zda ji Semir miluje, nebo je vyšinutý stalker.
Protože kdybych se na to jeho chování zkusila podívat kriticky, tak se vlastně odmítá smířit s její volbou, respektovat její výběr (který učinila opakovaně). Ok, to bych ještě pochopila, ale on to dělá jaksi divně.

Nějak mi to jako láska nepřijde.
Mně to přijde jako závislost a neschopnost postrádat ty teplý večeře.
Ale kdo ví, třeba cítí, že když andrea zahnula jemu, pořád má šanci, že odkopne i Roberta. Ale já se znova ptám: PROČ CHCE S TAKOVÝM ČLOVĚKEM BÝT? Shocked pokud podvedla jeho, podvede i milence... tak proč čeká, že to neudělá ZNOVA, ZNOVA, ZNOVA, ZNOVA? O_o

Třeba ten moment, kdy ji donutil, aby předstírala, že s ním pořád je (na rodinné oslavě) by byla skvělá malá pomsta - jenže on si tím očividně cosi snažil namlouval. A musím říci, že jsem na to docela civěla, protože v tu chvíli mi Gerkhan přišel skoro psychicky nemocný, protože tohle fakt nebylo normální. Abych neplivala jen na schäferovou.

Pořád nechápu, proč chce být s člověkem, co mu tak ublížil. Fakt jak ty ženské ze středověku, co doma celý den dřely u plotny, jejich starej přišel z pole do hospody, přetáhl tam děvečku, ožralý přitáhl domů, ženě dal preventivně pár po hubě a otázal se na teplé jídlo, které mu bylo s pokorou přineseno. Až na to, že v roli té ženské je trubka Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Jako hlupáci se podle mě chovají oba. Semir i andrea. Jo, ona mu ublížila a navíc to svedla na něj (znova opakuji - tohle slabošské chování mě vytáčí k nepříčetnosti), ale on zase reaguje jako slaboch. I proto mě naštve, když je scénáristi dají dohromady. To jim jak máme sežrat, že po tom, co se k sobě ty postavy tak zachovaly, spolu dál dokážou být happy family? Shocked Shocked Shocked

I když co se divím, mluvím o lidech, co chlapa JASNĚ zabili harpunou a mrtvého ho poslali na mořské dno, nechali ho dlouhé hodiny hledat... a pak ho o 20 let později vrátili s tím, že NĚJAK přežil, ale jaksi se mu to nechtělo (proč???) říkat těm, co ho oplakali Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Brittany: Johanes, jako ten pes je fena? Shocked Tak proč se jmenuje Johanes? Laughing

Woxys: No, snad to tak nebude, sice nemám rozhodně nemám andreu rád, ale to že si andrein starej přitáhne domu čub*u, pak dá andree pár ran do huby
a dostane teplou večeři-tak hrozný to u nich snad neni.

Ale andrea se od počátků fakt hodně zhoršil, dřiv mě byla jedno (2. a 3. série s Andrem), a ty oblečky, musíme se smířit
s tím že má každý jiný vkus a jako normální se oblékat nemusí, ted už na Semira kašle (vlastně od sérii s Kranichem) a spí s jiným
. Takže
ano, fena Johanes by byla pro Semira lepší.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No, snad to tak nebude, sice nemám rozhodně nemám andreu rád, ale to že si andrein starej přitáhne domu čub*u, pak dá andree pár ran do huby
a dostane teplou večeři-tak hrozný to u nich snad neni.

- ale tohle já jsem neřekla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: Však ti to taky nebudu případně předhazovat. Utebe mám jistotu, že i přes antipatie mám v prohlášeních své limity.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Já nevím proč se jmenuje Johanes, ale prý je to holka, tak nevím Shocked Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Brittany: No jo, jako kdyby scénáristi nedokázali vymyslet jméno pro holku.

Woxys: Vždyt něco takového si napsala v té větě o tom pravěku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hartmutt: mluvila jsem o středověku, ne o pravěku. A submisivitu tehdejších žen, odsouzených k přijetí toho, že mají partnera, který je ponižuje, jsem přirovnala k chování Gerkhana, který taky, zdá se, stojí o spolek s někým, kdo se projevuje jako mrcha.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys: Aha, promin, špatně jsem to pochopil. Ve středověku snad teplé jídlo neměli ne? Leda tak když si ho opekli nad ohněm, a to by ho nemohla
dělat ta ženská na plotně Laughing.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Ve středověku jej měli taky. např. v černých kuchyních. Museli mít. A i kdyby to ne, tak odkud brali králové ty pečený kuřata???

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
http://jaroslavhanak.blog.idnes.cz/c/430375/Kobra-11-novinky-rozhovor-s-producentem-Heiko-Schmidtem.html#t2

Jak to bude s andreou? Bude ve velkém nebezpečí.
To neznamená že umře, taky by to řekl. Bude jen v nebezpečí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ale proc by rikal, ze umre vzdyt by se potom jeji fandove na ten dil ani nedivali...cozpak by si se dival na dil ve kterem umre Hartmutt????
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Néé, nekoukal bych se na díl kde by umřel Hartmutt. To bych hledal dům hlavního scénáristy abychom si o Hartmuttovi mohli promluvit Twisted Evil


Ad Andreina smrt: Díl se bude vysílat tento týden, a o Chrisově smrti taky všichni věděli předem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Myslela jsem, že díl Poslední noc se bude vysílat až 30.10....nemyslíš? Very Happy Nebo mám staré a špatné informace.... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Koukni na tohle: http://tv.sms.cz/ , pak zvol stanici RTL a čtvrtek 16.10, jsou tam od čtvrt na devět dva díly kobry, a poslední noc je 3....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nevím co tam máš ty, ale já tam nemám jména dílů?!

----
Jukla jsem na rtl.de program a tam se píše, že půjde nějaký díl, který se jmenuje Alleingang...já myslela, že to bude Akta Stiller..je to zvláštní
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Karavan


Založen: 17. 10. 2014
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Woxys, Hartmutt Freund z KTU, Mr.Gogo> Nechápu co proti ní máte, sakra. Je skvělá. Mám jí moc ráda, je to skvělá ženská a vy proti ní...nechci vás urazit.
Byla a vždy bude skvělá ženská, chtěla bych taky být jako ona Arrow Exclamation

_________________
Andrea je skvělá, jsem asi sama...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Karavan


Založen: 17. 10. 2014
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Mimochodem fakt umře?

_________________
Andrea je skvělá, jsem asi sama...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
HURÁ!!

Andreamilové nevymřeli!!

Karavan: Dle data registračky soudím - žes nová.
Čili do začátku: Hartmutta, Wox a Goga nech, je to jejich názor. Sice občas své výroky přehánějí (zejména šéfová Wox), ale nech je.
Jejich názor, taky názor.
Zejména u Wox se bavím. I když vím, že ji nemusí, ale ten její styl je prostě dokonalost sama.
Wink

A propos, Andrea šla charakterově do kopru už dávno před současným děním v K11 - čili jejích oblíbenců bude zákonitě ubývat.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Nadruhou stranu - minule byla fakt dobrá...a mile by mě překvapilo, kdyby pro změnu šla charakterově nahoru Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Karavan


Založen: 17. 10. 2014
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Děkuji za milé přivítání. Wox i Hartmutt Freund z KTU i Mr.Gogo hodně o Andree přehánějí, to je snad vidět

_________________
Andrea je skvělá, jsem asi sama...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Markéta: Tak to aby začla balit horolezecké vybavení - čeká jí strmý výstup. Cool

Karavan: Možná přehání, možná ne, ale ruku na srdce, Woxys se trefí do černého celkem často. A já to od ní beru.

Koukám, že tohle téma beztak čeká řádný promaz...

A nechat si smazat si účet jen proto, že tvého oblíbence ostatní nesnáší je .. s prominutím... kravina... Exclamation Smile
V to případě bych už tu nebyl dávno.

Jak se snažím říci, občas se nad tím zasmát (ostatně, to, co Karavan postovala ze začátku vlákna od Wox je k popukání), a občas je třeba si říci, ano, má ten dotyčný(á) recht, nechovala se tehdy ideálně a stala se tak mrchou, apod.

Mizím...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Každý má některou z postav v lásce a jinou naopak nemusí. Woxys píše o Andree náhodou fakt vtipně, ten, kdo má Andreu rád se tím holt nesmí tak zabejvat Wink U mě naprosto klesla..snad na bod mrazu, ale minule jsem až nečekala, že bude tak dobrá (taky to může bejt mojí skvělou "znalostí" němčiny Very Happy). Po minulym týdnu jsem ji přestala uplně zatracovat, což ale neznamená, že bych ji za 14 dní vrátila k Semirovi, jako by se nic nestalo. Počkám, co předvede dál..po Poslední noci už taky možná nic Very Happy sorry
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Karavan: Musím uznat, že jsi dost odvážná být tak vzpurná proti Woxys Wink Ostatně, mě ani moc nevadí, jen když Semira mučí a to je bohužel moc často, takže... Jak už jsem se v jednou komentáři zmínila:

Andrea, sekretářka jako taková mi rozhodně nevadí, ale jak toho nebohého Semira mučí.... I když to tak je, bude mi moc chybět (pokud zemře), ale na druhou stranu proč by jí zabíjeli, kdo by se postaral o holky? Vždyť by je Semir rozhodně nedal Robertovi, pak tu je ještě další možnost, a sice Andreiny rodiče (jestli žijí). No a pokud umře, bude mi to líto... vždyť mě by bylo líto, kdyby umřela i Almara, prostě podle mě má každá postava své klady i zápory! A díky každé postavě vznikla nějaká jedinečná hláška, fotka, scénka...na kterou nezapomeneme. Prostě je to tak (u mě...a u Vás???) A to se nemění Very Happy Každopádně uvidíme jak to dopadne 30.10.!

Prostě je to tak a já svůj názor nezměním Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Pietro: A nechat si smazat si účet jen proto, že tvého oblíbence ostatní nesnáší je .. s prominutím... kravina...
V to případě bych už tu nebyl dávno.

Jak se snažím říci, občas se nad tím zasmát (ostatně, to, co Karavan postovala ze začátku vlákna od Wox je k popukání), a občas je třeba si říci, ano, má ten dotyčný(á) recht, nechovala se tehdy ideálně a stala se tak mrchou, apod.


Cože žádný příspěvek ohledně rušení účtu tady není? Question
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Buď si to upravila, nebo v tom případě nevím, co jsem viděl. Shocked

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak nevím...nejdříve jsem to pochopa za vtip, ale pak..fakt se můžou mazat účty jen kvůli to, že máme rádi někoho a naopak?!

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
sigh. Tak kdo že tady rozšířuje hysterii?

Ne, OPRAVDU se tady za oblibu a neoblibu fiktivních postav nemaže. Nikdy dřív se to nedělalo, nedělá se to a dělat se to nebude.

Pokud si dobře vzpomínám, Pietro kdysi, nedávno po svém příchodu na forum (resp. poté, co na něm začal být více aktivní), pronesl něco v tom stylu, že ho za vyjádření podpory andree můžeme klidně smáznout. A tuhle pasáž asi teď někdo citoval.

A na to já mu tehdy řekla, že takové věci se u nás N-E-D-Ě-L-A-J-Í.

Ještě jednou: NEDĚLAJÍ.

A naposledy: NE, NEMAŽE SE TADY PROTO, ŽE NĚKDO MÁ/NEMÁ RÁD NĚJAKOU POSTAVU.

Clear?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys: Uch, to je trochu šílené mazat účet kvůli fiktivní postavě, máš pravdu

Karavan: Ty si to upravila? Vážně si myslím že ti kvůli oblibě/neoblibě nikdo účet mazat nebude Smile

Woxys napsal:

Pokud si dobře vzpomínám, Pietro kdysi, nedávno po svém příchodu na forum (resp. poté, co na něm začal být více aktivní), pronesl něco v tom stylu, že ho za vyjádření podpory andree můžeme klidně smáznout. A tuhle pasáž asi teď někdo citoval.


On to myslel jako vtip že "asi" skončí s BANEM když má andreu rád...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
no právě proto nechápu, proč se toho někdo chytá! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ban se tady nedává, člověk se opravdu musí chovat příšerně, aby dostal alespoň ten dočasný.
Za cca 10 let historie fora měli ban asi 3 lidé, z toho dva jsou dávno znovu aktivní a ta poslední je poněkud... zvláštní osoba, která vytrvale napadala členy fora, zakládala si několik přezdívek, chválila vlastní povídky i sebe sama. A hlavně na nás (ok, hodně na mě) neustále útočila. A i přesto trvalo cca 4 roky (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) než ten ban dostala.

Takže KLID, KLID.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys: Myslíš andy?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU napsal:
Woxys: Myslíš andy?


Wox: Vidíš, co jsem tím myslel?? Wink

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak je možné že to bude přece Nazan a ne Andrea, teď je na fotkách postřelena tak uvidíme 30.10 kdo to bude a pak 27.11 kdy končí podzimní série
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Podle mě to bude taky Nazan..a kde jsi našel ty fotky?

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Andrea je na Wiki napsaná i k dalšímu dílu (Der Beschützer) - samozřejmě to nemusí nic znamenat...víte někdo něco víc?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Už jsme to tady řešili Wink SaM se domnívá, že by Semir mohl skučet a vzpomínat na její umíračku, pak by byla uvedena mezi herci, ač by se jednalo o opakování.

Já jsem přesvědčena o tom, že to znamená, že to přežije a bude nás nadále prudit, samozřejmě s pokorným semirem po boku...
A to by bohužel znamenalo, že umře Nazan Sad
je to nespravedlivý. andrea si odskočí za milencem, když si to užije a přestane ji to bavit, v pohodě se vrátí za gerkhanem, který pokorně čeká, až se ženuška dostatečně vyřádí v cizí posteli. Mno jo, Nazan měla být větší mrcha.

Ale mrkněte na tenhle obrázek:

https://www.facebook.com/AFC11CZFANSITE/photos/pb.365122240261902.-2207520000.1414001082./666882423419214/?type=3&theater

Mně přijde, že toho očividně záporáka "balí", respektive že to hraje.
Třeba bude součást nějaké lsti Smile
Proto si myslím, že i smrt bude nahraná Very Happy

Omg, navíc ta scéna u hrobu může být Gerkhanova noční můra - pak se probudí a andrea bude vedle něj (což by teda pro každého normálního chlapa měla být ještě děsivější záležitost, ale budiž, očividně pánskému vkusu nerozumím Laughing) Laughing

štve mě to. Ale už se asi přestanu vyjadřovat, jsem z toho tak vzteklá, že jsem jak kolovrátek :/ :/ vr.

Jinak nevíte, co vlastně ten chlapík, se kterým andrea aktuálně (?) spí? Robert. Byla už o něm někde zmínka?
Objevil taje krásné andreiny povahy a odkopl ji, nebo andrejka zjistila, že ani on pro ni není dost úžasný a dala mu vale?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Vím, že se to zde řešilo...zajímalo by mě, kdo aktualizuje informace na Wiki a kde vzal tuto informaci..v podstatě i Almara je napsaná u 7. dílu...kde lidi tyto "tajné" informace berou? popř. mají to nějak ověřené?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Almara umřela, nebo jak, že se divíš, prosím?

andreu v tom díle uvádí sama RTL Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Ne, Almara neumřela, ale je uvedená u 7. dílu

http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_d%C3%ADl%C5%AF_seri%C3%A1lu_Kobra_11

aha, RTL...to bude asi tim, že neumim německy...na stránkách se moc neorientuji, takže na ně nechodím Very Happy tam ty informace asi budou, to je fakt Very Happy děkuji za vysvětlení Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
jj, mají tam přehledy epizod a v nich i herce Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
marketa: informace na Wiki může přidávat de facto kdokoliv, takže se jim ne vždy dá věřit. Co se ale týče obsazení, tak se často bere ze stránek kino.de, které spolupracují s televizními kanály (jsou to stránky s televizním programem), a které od nich dostávají informace mezi prvními.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
marketa: Tak wikipedie je v tomhle skoro nanic, protože to tam může psát úplně každej. i já jsem napsal pár článků a to že tam někdo napíše že andrea umře v dílu Poslední noc, tak to může být taková pravda jako že druhá světová válka skončila v roce 2013 Laughing . Ale to že Almara neumřela pravda je...

EDIT: Tak teď jsem si všiml že Všelka napsala skoro stejný příspěvek jako já dvě minuty předemnou, to já jsem zrovna psal Laughing...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Tak jak je to s věrohodností Wikipedie vím, proto jsem se ptala, jestli víte někdo něco víc, protože mě osobně by asi nenapadlo někam psát něco, co nemám ověřené...každopádně díky za odpovědi Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
market: No, může to psát opravdu kdokoliv, třeba si z nás všech někdo dělá šoufky, ale Almara je tam stejně napsaná na 20. řadu, ale andrea ne?!

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Britanny: Andrea je tam napsaná na první 3.díly 19.série. Uch, já už to přestanu číst a počkám týden do premiéry Poslední noci. Doufám že andrea přežije ale že dá Gerkhanovi pokoj a půjde si přividělávat klidně jako šlapka, a Semir bude žít (jenom!) s tou Nazan, která bude chytrá, a nežárlivá!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Když už čteš tak špatně! Very Happy Very Happy Já myslela, že to někdo pochopí, když napíšu, že Almara je napsaná na dvacátou sérii, ale Andrea ne! Už chápeš? Laughing

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Brittany11 napsal:
Harty: Když už čteš tak špatně! Very Happy Very Happy Já myslela, že to někdo pochopí, když napíšu, že Almara je napsaná na dvacátou sérii, ale Andrea ne! Už chápeš? Laughing


Jj, ale máš tam otazník...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: No, to bylo myšleno jako, že nevím a jakože Vážně!!!!

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Stejně jsem zvědavá. Uznávám, že jsem už asi bilionkrát děsně sebejistě říkala, že andrea určitě nemá milence. Měla ho. Tvrdila jsem, že se určitě nerozvede. Rozvedla. Odvedla si děcka.

Ale furt se mi nezdá, že by ji zabili.

Dovede si to představit? Smysl celé té už dvě série se táhnoucí linky? Manželství v krizi, tak nějak snaha ho zachránit, andreino divné chování, oba dva si doist hnusně ubližovali, oba se chovali jako úplní idioti - a ve vypjatém okamžiku (ta epizoda, kde se andrea rozhodovala mezi semirem a Robertem) se andrea jasně rozhodla pro nového chlapa. A semir je chvílemi vytočený, chvílemi smířený a pak zase v poloze psa, co by byl ochoten té, co ho nakopla, olízat nohu.

A teď jsou dvě možnosti. Buď to scénáristi ukončí naprosto neuvěřitelně kulervoucím způsobem, kdy se andrea (pravděpodobně TEĎ ZASE podvádějící Roberta, protože o tom, že by se rozešli, zatím nic nepadlo) začne vracet ke gerkhanovi, ale umře. To by mi vypadly oči z důlků, protože tak brutální pointu bych nečekala a vstala bych s potleskem pro hrdinné scénáristy.

Jenže proti tomu konci hovoří existence děcek (co by pak s nimi jako bylo?) a celá ta dlouhá linka - prostě nevěřím, že ji ukončí smrtí.

Takže druhá možnost - fingovaná smrt, popřípadě zranění, kdy andrea skočí do rány, zachrání gerkhana a ten bude mít šíleně umělohmotný důvod jí VŠŠŠEEEEECHHHHNNOOO odpustit. A do toho bohužel zapadají i ta děcka, i vyvrcholení celé linky.
A hovoří pro to i to, že se andrea v další epizodě objeví.

Sázím na dvojku... a moc doufám, že se ZASE pletu, protože ukončit tuhle linku tak stupidně, uměle a blbě, jen aby se ti dva dali po všech těch křivdách a ubližování dohromady, by bylo humusácký Rolling Eyes Rolling Eyes

Hlavně nechci, aby umřela Nazan Sad z těch fotek je mi sympatická.

Jinak je fakt prča, že obě "střelí" do břicha a semir, místo aby poskytoval první pomoc, na obě čumí. Jako padesátiletý polda by snad už měl znát zásady první pomoci, ne? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea Schäferová (Carina Wiese)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 7 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma