AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Máte rádi tuto postavu?
Ano, bez ní by Kobra 11 nebyla tím, čím je...
71%
 71%  [ 52 ]
Nic proti ní nemám, ale nijak mě neoslnila...
21%
 21%  [ 16 ]
Ne! Díkybohu je pryč. Vůbec mi nechybí...
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 73

marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Já doktorka nejsem (naštěstí Very Happy - to by to dopadlo), ale chtěla jsem tim jen říct, že i když v první chvíli přežije, nemá vyhráno...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Všude kde jsem koukal u této herečce má kobru 11 uzavřenou do roku 2014 tak uvidíme ale asi umře no..nebude první a ani poslední Smile Ale jak vidím na fotkách bude to pořádný masakr, od vraždy Chrise nic takového zatím nebylo ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Teoreticky by to mohla být "příležitost", jak přivýst do Kobry tu psycholožku. Semir nedokáže bez Andrey být, takže možná bude dost na dně..a pak mu jakože poraděj tu psycholožku..no a když bude dobrá, tak ji i zaměstnaj, protože taková psycholožka se do týmu hodí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já myslím, že plánujete předložku před krb z medvěda, co furt vesele běhá po lese.
Nehledě na to, že v popisu epizody je napsané, že (SPOILER): se andrea zase začne se Semirem sbližovat, což asi nebude náhoda. Rolling Eyes

Nicméně pokud to přežije a dohromady je dají, budu se těšit na interpretaci od jejích zastánců Laughing


Je to celkem jednoduché - ten popisek přibývá na RTL každý týden, že?
Takže buď tam příště bude "Semir, nadšený z toho, že se k němu zase manželka nastěhovala a buzeruje ho" nebo "Semir, zdrcený...."

Ale pokud píší o těžkém zranění, tak to asi umíračka nebude.

Jinak podle fotek jí moc neposkytuje první pomoc Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ne že bych byl rád že její děti zůstanou bez matky ale fakt ji nesnáším od 18 série do 17 série byla vpohode ale od piloťáku s Andrém ji fakt nesnáším a jsem zvědavý co se stane pak s detmi, zda jejich výsekem ze seriálu nebo je dostane Semir ale fakt bych byl raději kdyby ji zabil, nebyla by to taková natahovačka konečně..
Mali ste na mysli: A v tej fotky je napísané Semir je šokovaná keď drží Andreu postrelenú do chrbta alebo také niečo..
A u té fotky je napsáno Semir je šokován když drží Andreu postřelenou do zad nebo něco takového ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No vidis, jen postrelena.
Decka, to bude dojak, jak mu vyzna lasku a on ji automaticky odpusti neveru, mocinky se tesim <3

Kde je Robert? Zahnula i jemu a dal ji kopacky? Kam se podel?
Copak ten herec, bude tam?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
No nic proti,ale já mít muže jako je Semir tak už ho kopnu do zadku dávno a ještě kdyby ohrozil naše dítě,no ten by jel,že by nestačil zahejbat za všechny rohy.Tak že Andreu zcela chápu.Začínám spíš nesnášet Semira.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Kačaba: Semir neudělal nic špatně, Andrea dělala ve stejné práci jako Semir, moc dobře věděla, v jakým nebezpečí každý den je, s tím si ho brala. To, že jí to začalo časem vadit, chápu, to se může stát. Bohužel mu jeho práci předhazovala při každé možné příležitosti - udělala jsem něco špatně, ale můžeš za to ty - potažmo tvoje práce. Vrcholem bylo to, že Semira začala podvádět. Do té doby mi nevadila, tímto mě naštvala. Každopádně pokud by se ona omluvila, uznala svoji chybu a litovala toho, druhou, ale POSLEDNÍ šanci bych ji být Semirem asi dala...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ja nevim, ale driv jsem mela Semira prilis rada na to, abych mu prala zenskou, co ho za zady podvadi. Ale kdyz se mu parohy libi... Ale co Robert? Jak ten dopadl? To ted podvede jeho? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Tak to vypadá, že jsem kapku přeháněl...

W: Třeba jo. Když to udělala jednou, proč ne podruhé... (a teď si nafackovat za to, co jsem právě pověděl)...

A dneska je to rok, co jsem členem. Shocked

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ty a tvuj fb mate bod, Gogo - jsem se z těch fotek o hlavu menšího zoufalce, co jí zbožně čumí do andělski modrích očý, smíchy zesypala XD

Podle me se tam produciruje naschval se zaporakem, tak myslim, ze umiracka budr nahrana, aby ji nejak ochranili Very Happy podle me to bude predstirana smrt.... Bohuzel Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Přesně, u Bena to bylo také jen předstírané a všichni si mysleli že umřel.

A já bych řekl že Robert (možná Andrea) jsou do něčeho zapletení. Vždyt už Semira a andreu honili podruhé za dvě řady. Poprvé v díle Rodiná oslava. Question Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Muj tip je, ze Roberta uz neuvidime.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Markéta-No ale stejně s ním má Andrea svatou trpělivost.Jak říkám,já bych tohle nevydržela,to by bylo nad moje nervy.
Jinak jak tak čtu příspěvky,tak tu asi někdo trpí pěknou úchylkou)))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Kečaba: Houby úchylka, jen ji nemáme rádi, jasný?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
SaMarBe napsal:
a hlavně snad poprvé ve svém životě musím pochválit německé stylisty a kostyméry, ty šaty byly zásah.


Jo, ale ona v tom spí Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Poznáte rozdíl??



a zkuste říct, že ne

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ne, obě vypadají jako šlapky.

EDIT: No, jedatak že ten jeden má džíny.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo ale Carina nepodepsala smlouvu takže 100 % končí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Gogo, tvých 100% pamatujeme Laughing Laughing

Pokud fakt umírá, proč jí není poskytována první pomoc? Wink
Pravda je, že já bych se v jej krvi taky moc paplat nechtěla, ale kdyby byla vážně zraněná, tak by se ji profík měl pokusit pomoci, v tomhle případě jí patrně narvat pěst do břicha a tím zastavit krvácení.
A co vidím, nikdo se moc nesnaží, místo toho si v pohodě diskutují.
To bude předstíračka.
Semirek si zapláče, chytnou zločince a šup, andrejka asi zapomene na roberta, zapomene na to, že je vlastně hroooozně hodná matka, která chtěla odchodem od gerkhana chránit své děti i na to, že vlastně nechce ten zlý život s poldou a bude zpět. Chci se mýlit, ach, jak já se chci mýlit.

A uvolnila někdy RTL fotky, které takhle dopředu oznamují úmrtí postavy? Věděli jsme o Hotteho smrti před startem sezony?

Navíc... proč by ji zabíjeli? Z děje mohla odejít jednoduše - s Robertem.
Uznávám, že jsem se DÍKYBOHU už několikrát spletla (za což jsem ráda), ale tady si podle mě otevírají dveře pro šťááásný návrat.
A ptám se znovu: co herec, co hraje Roberta? Laughing

Počkej na středu nebo na čtvrtek, až se objeví nový popis epizody na RTL. Beztak tam bude něco o šťastném troubovi, co má zase nad sebou andrein bič, bez kterého to zjevně nedává.

Každopádně to bude asi definitivní (pokud, PROBOHA, nechtějí udělat úplnou šílenost, jako že ji "zabijí", ale ve skutečnosti bude nějak uklizena a na konci série se triumfálně vrátí) rozhodnutí o čokoládě! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys: A jak se jmenuje herec co hraje Roberta?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kai Scheve.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No podle wikipedie by měl hrát do epizody s číslem 265., zkusím se kouknout jaká to je

EDIT: Tak wikipedie zase lže, 265.epizoda je smrtrlná volba
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ano ano,má jen 2 epizody Temná strana (Die dunkle Seite) pilot a pak už jen ten díl Poslední noc (Die letzte Nacht)

EDIT : tak někdo ji napsal na wiki do 20 série tak už vážně nevím čemu mám věřit, třeba počkat do 30.10 Surprised
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak vidíte Wink

To bude ale kráááááásná usmiřovačka Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nevím nevím už tam zas není Laughing Laughing ať už je 30.10 sakraa Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Proc 30. 10.? On je to posledni dil rady? Pokud ne, staci pockat na popisek dqlsi epizody.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Poslední noc /Der Letzte nacht mněla jít druhá hned po pilotním filmu ale jde až 30.10 takže uvidíme
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A pak jeste nejaka epizoda ze serie je? Nebo az na jare?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zatím seznam epizod od RTL nemám ale má být 7/8 epizod zatím jsou známé 4 tak uvidíme ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
V novém traileru je vidno Semira jak se objeví na pohřbu...tak asi Andrea zemře...

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skoc, Willy, skoc.
Ze by nejlepe investovanych 80 Kc v dejinach?

Uvidime, ale skoro to vypada nadejne Razz na druhou stranu, u povidek tyhle zavadeci manevry zvladam taky, tak zustavam skeptik.
Může to být třeba sen. Bleh.


Ale jestli ji "zabiji" a o tri epizody dal se vrati, ze to byla predstiracka, aby ochranila potomky, tak se pripojim k fandum Andreho a spolecne si to se scenaristy vyrikame nekdye v opustenem lomu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak Carina končí http://www.tvinfo.de/fernsehprogramm/250411636_alarm_fuer_cobra_11-die_autobahnpolizei tady už není napsána ..a oslava bude Smile Laughing Laughing Ono se neni co divit scénáristé chtějí seriál akčnější a nechtějí telenovelu, i název nové série nese časy budou tvrdší, hrdinové též takže jsem i docela rád že Andrea už nebude s kobry dělat telenovelu, už i toho Kiefra nějak prodýchávám pomalu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
To může znamenat, že nehraje v tomto díle..myslím, že úplně přesně to budeme vědět 30.10. Very Happy Přijde mi divné, že by ukazovali fotky zraněné Andrey, většinou takové věci spíše tají. Přijde mi to, že schválně vypouští takové věci, abychom si mysleli, že zemře..a pak budeme možná koukat...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně to taky přijde divné... ale o Hottem a Tomovi jsme teda, myslím, taky věděli?
Hele, kdo ví.

A pokud myslíš to, že tam není napsaná, tak to FAKT nic nedokazuje.
Pokud by umřela postava, jejíž lince je (bohužel) věnován takový prostor, čekala bych nějakou reakci. Přece to nemohou jen tak přejít - nějak bych čekala úvod ve stylu "Semir je zhroucený, že andrea přežila, přesto musí řešit další případ", popřípadě "Semir, nadšený svobodou, si užívá pohodu, nicméně přichází nový zločinec..."

A kdyby umřela, co ta děcka?
Ok, můj sen vždycky bylo, že andrea kamsi zapluje, Semir si udělá DNA testy, vykulí oči a bude zase free, ale fakt si nemyslím, že by se jich zbavoval.
Pokud to chtějí temné, jak do toho zase zapadá Semir, co se doma stará o děcka?
Nebo že by je nechal Robertovi?

Nah, beztak andrea přežije Sad

Tohle nic nevypovídá a je to divný.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Děti mi taky vrtají hlavou..přestože Andrea byla s Robertem, starala se o děti. Představa, že to Semir o půl třetí "zapíchne" a pujde domů je asi nereálná. Co bude s těma dětma? Robertovi je asi nenechá...pořídí si chůvu? nebo je strčí do děcáku? to asi těžko..nebo se děti vypařej, jako by nikdy nebyly? Pokud chtěli Andreu uklidit, mohli ji klidně nechat s tim Robertem a víc se k tomu nevracet...Je to celý divný Very Happy ale moc by mě to zajímalo Very Happy

Ještě jeden nápad s dětma - po vzoru vtipu, jak tatínek vede děti na hřbitov s odůvodněním, že "dnes hlídaj naši"...Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pokud chtěli Andreu uklidit, mohli ji klidně nechat s tim Robertem a víc se k tomu nevracet... = přesně tak... kdyby ji chtěli odstranit a z hrdiny opět udělat svobodného chlapa bez závazků, umetli si k tomu cestičku. A to i řešení s děckama. Když vynechám testy DNA, Gerkhan by prostě jednou za sérii řekl "Ne, Alexi, nemohu s tebou jít na sobotní hlídku, o víkendu se vidím s děckama, andrea mi je půjčí" a bylo by.

Kdyby andrea umřela, co jako?
Bude další linka "Semir se sám stará o děcka" nebo "Semir a Robert bojují o děcka"?

Ale tohle je prostě DIVNÝ.
Za tímhle furt tak nějak tuším stupidní rádoby dojemný návrat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Woxys: jo, tuším zradu. Nedává to zatím smysl, kam by ty děcka fakt šla? A bohužel, ač si jí, jako postavy sekretářky, vážím, její druhá stránka osobnosti se mi hnusí a doufám, že scénáristi vezmou rozum do hrsti a nepodniknou šílenou scénu s úchylně dojemným, stupidním návratem. Jako sekretářky, je jí škoda. Jako vrtkavé osobnosti, co zapomene na všechna svá vychování a zahodí se s prvním dacanem, kterého potká a na děti úplně kašle, žádná škoda. Její postava mě leze na nervy už dost dlouho.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Andrea, sekretářka jako taková mi rozhodně nevadí, ale jak toho nebohého Semira mučí.... I když to tak je, bude mi moc chybět (pokud zemře), ale na druhou stranu proč by jí zabíjeli, kdo by se postaral o holky? Vždyť by je Semir rozhodně nedal Robertovi, pak tu je ještě další možnost, a sice Andreiny rodiče (jestli žijí). No a pokud umře, bude mi to líto... vždyť mě by bylo líto, kdyby umřela i Almara, prostě podle mě má každá postava své klady i zápory! A díky každé postavě vznikla nějaká jedinečná hláška, fotka, scénka...na kterou nezapomeneme Smile Prostě je to tak (u mě...a u Vás???) A to se nemění Very Happy Každopádně uvidíme jak to dopadne 30.10.! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Brittany- Její rodiče už nebudou žít, i když asi andreu zabijí a na holky se zapomene-už tam nebudou. Vlastně by je mohla vychovávat ta nová psycholožka,
nebo pudou k mámě Dany (Semirova nemanželská dcera), no už zbývá jenom vyčkat do 30.10.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Její rodiče žijí, tak ona není nijak stará...

V těch děckách je podle mě háček. Leda by měli vymyšlenou zápletku, jak děcka chodí k psycholožce a Gerkhanu u ní skončí nejen na křesle Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Brittany: AMEN! *palec hore*

Wox & spol. s.r.o.. Ať to bude jakkoli, VŠICHNI JSTE PRO MĚ BYLI DŮSTOJNÝMI SOUPEŘI - NEBUDE OSTUDA S VÁMI PROHRÁT! Very Happy Very Happy Very Happy

Rozhodující souboj na konci října..., byť to neuvidím v "air-time", ale sem se kouknout zajdu, já ten spoiler beztak zapomenu...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
já to jako souboj nevidím, natož s tebou - nikdo nemáme šanci to ovlivnit...
můžeme jen doufat, že to dopadne, jak bychom si přáli Wink

pořád tipuji, že budeš slavit ty. I když je otázkou, zda slavit, že bude zase s trubkou Rolling Eyes Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: Ono se tomu říká tuším Pyrrhova výhra... Tak nějak by se dal shrnout můj postoj k tomu všemu. Čili, když přežije, budu nadšen, ale zase si pak řeknu, jestli nebylo lepší ji uložit k věčnému seriálovému spánku....

A já to taky jako souboj nevidím, to bylo řečeno jen tak nadneseně. Wink

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
time to say goodbye Andrea Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pořád nevím, kde bereš tu jistotu, Gogo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Beru beru Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
To bude veliká podívaná.
Se těším Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To jo, i když moje němčina stojí za pěkné (nic)... budu se i tak dívat! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Andrea Schäferová (Carina Wiese)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 5 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma