AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Máte rádi tuto postavu?
Ano, bez ní by Kobra 11 nebyla tím, čím je...
71%
 71%  [ 52 ]
Nic proti ní nemám, ale nijak mě neoslnila...
21%
 21%  [ 16 ]
Ne! Díkybohu je pryč. Vůbec mi nechybí...
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 73

Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, já si nemyslím, že s Andreou to bude zas tak strašné. Tedy pokud by se se Semirem rozvedla, tak ten by jistě nenosil na prstě snubní prten,proč? Jako památku na bývalou ženu určitě ne. A ten prsten má Semir i teď v epizodách, které se točí s Kiefrem. Takže si myslím, že tvůrci zase z Andrey takovou necitu neudělají.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To je úplně jedno, i kdyby byl Semir tak... já nevím, BLBÝ nebo MILOSRDNÝ, že by ji vzal zpátky, tak se sebrala a odešla za úplně jiným chlapem i se svýma děckama - a to tak, že jejich otec (pokud tedy Gerkhan je otec, teď je čas se na to se vší vážností ptát Laughing) s nimi nemá kontakt.

To považujete za normální nebo jako něco, co "není zase tak strašné"? Very Happy

Docela divný Very Happy kdyby se chlap sebral a nejenže odešel od rodiny, ale JEŠTĚ vzal od podváděné manželky děcka za svou milenkou, tak by všichni šíleli (i když ona je asi u milence sama a děcka jsou jinde, že?). Zajímavé je, že když to udělá ženská, emoce to nevyvolává Very Happy

Já si to užívám, protože tohle je od andrey naprosto neskutečně hnusná podlost a já se - vzhledem k tomu, že jde o seriál - výborně bavím Laughing Laughing
V reálu by mi bylo děsně líto jejích děcek...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Carina v pilotu 18 série vzkříšení

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Miliony nelidských hlasů v Očistci vykřiklo pekelnou hrůzou, když kostyméři vzali ty super šaty a přehodili přes ně vágně sportovní mikinu. A já se ptám proč? To nesnesli pomyšlení, že jim aplauduji? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Andrea Semirovi řekla, že děti jsou u jejích rodičů, Semirovi řekla, že Robert je člověk z práce, Ben ji zase viděl s Robertem u kávy..., proč Semir Andreu stále hledá, když by mu ošklivě ublžila? Proč Andrea plakala, když jí Semir volal? Nevím, moc tomu nerozumím, ale na stránkách RTL blog probíhá zajímavá hra, kde Semir žádá o rady jak dál. http://alarmfuercobra11.rtl.de/

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
SaM, naprostý souhlas. Asi ji i v x-té řadě chtěli zachovat pověst člověka, co se příšerně obléká. :-/ Což je škoda.

Mně by jen zajímalo, ve které přesně epizodě se Semirovi přizná, že má milence a odchází od něj?

Já osobně si myslím, že Andrea byla od začátku v tom vztahu nedospělá. Chápu, byly tam emoce, láska, přízeň, na druhou stranu už od 6. řady Semirovi vyčítala jeho práci, že se o něj musí bát, atd., tak si říkám, to byla tak blbá a doufala, že ji vyhoví a změní práci? I přesto, že je ve své práci spokojený a naplňuje ho? Pokud ano, tak je to teda pěkně nevyspělé jednání. Embarassed A doufat, že se ten druhý změní kvůli mně, je naivní. Cool Takže mě nakonec to, že od něj i s dětmi odchází, moc nepřekvapilo.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Na to lze říct jen jedno: Já si umím vybrat! Smile

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
tak ono asi není snadné smířit se s tím, že byl vyměnen Very Happy já nevím, proč ženské pláčou u domu chlapa, co je odkopnul jako psa? Proč chlapi stalkují ženy, které jim daly jasně najevo, že o ně nestojí? Very Happy

nezlobte se, ale ta otázka mi přijde taková zvláštní: odešla od něj, DĚCKA dala pryč tak, že s nimi nemá kontakt. Copak to NENÍ "ošklivě ublížit"?

Mně hlavně přijde strašně veselé, jak andrea vždycky hystericky žárlila a nakonec za Gerkhanovými zády chodí s cizím chlapem Laughing yahoo, to je prča Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Jako asi tak. Souhlasím. Vždycky to byla dětinská hystericky žárlivá scéna za druhou, a teď tohle? Jo, je to seriál, ale to o té seriálové osobě asi něco vypovídá. Děti za její nevěru nemohou... proč musí trpět děti?

Jako andreu jse, proklínala docela od začátku... ale tohle, to mi jen upevnilo mínění o ní xD

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ale zajímavý způsob jak vypadnout ze seriálu jednou provždy to se musí uznat Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jako ono je podle mě jasné, že se andrea vrátí a její konec nebude takový, že odejde napevno, ale že se pokorně vrátí k plotně a už o ní neuslyšíme. Ale ROZHODNĚ poslala Semira do háje a zachovala se k němu způsobem, jaký bych do ní neřekla - a to ji HODNĚ nesnáším Laughing upřímně, nevím, zda mám Semira obdivovat, že se snažží zachránit rodinu, nebo si ťukat na hlavu, že je slaboch a popírá vlastní důstojnost Cool pokud kvůli SVÉMU novému chlapovi andrea odvezla děcka pryč s tím, že o nich Turek nic neví, tak je to něco, co jí úplně odpustit nemůže, pokud má alespoň špetku zdravého rozumu Smile i kdyby se nad ní slitoval a vzal ji pak zpátky, tak by byl hloupý, kdyby si tohle, co mu udělala, nepamatoval Very Happy

Pevně doufám, že to scénáristi nevyřeší vyloženě trapně, jako že se Ben v příští epizodě zeptá "Co Andrea" a Semir odpoví "Ale jo, dobrý, vrátila se i s holkama" - a tím by to bylo vyřešeno Laughing to by bylo fakt strašně zbabělé Laughing

Kdyby měli talent, tak z toho udělají parádní drama Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, Andrea mě velice zklamala, že ubližuje Semirovi.Tvůrci nám to s jejich vztahem pěkně zavařili i když většina diváků si přeje pro Semira, jako hlavní postavu, spokojený rodinný život. Vůbec se mi to nelíbí Sad, teď si myslím, že Wox to už odhalila dávno.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Zlodějka knih / The Book Thief (2013)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Carina Wiese v americko-německém koprodukčním filmu Zlodějka knih / The Book Thief (2013). Film vypráví příběh malé Liesel, která na začátku druhé světové války přijíždí ke svým adoptivním rodičům v malém německém městečku potom, co je její matka seznána komunistkou a malý bratr umírá. Pomalu si zvyká na nové prostředí, zatímco se vyrovává s válkou kolem, nálety a nebezpečím, které skýtá fakt, že její rodiče skrývají židovského uprchlíka...

Carina Wiese hraje Barbaru Steiner, matku Rudyho, Lieselina nejlepšího přítele. Film je to skvělý, krásně popisuje život obyčejných Němců během druhé světové války. Carina tam mluví anglicky a docela hezky, musím říct. (Moc se to ale nepozná, všichni tam z nějakého důvodu mluví anglicky s německým přízvukem a cpou do toho německá slovíčka.) Není tam moc, jen vždycky chvíli v pár scénách, takže jen kvůli ní to nemá cenu vidět, ale ten film rozhodně stojí za to.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Zlodějka knih / The Book Thief (2013)
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
SaMarBe napsal:
Carina Wiese v americko-německém koprodukčním filmu Zlodějka knih / The Book Thief (2013).


Dokonce jsem tento filmík našla na hellsy.com z českém jazyce. Videí se "Zlodějkou knih" je tam spousty, takže se můžete vybrat jakou velikost videa chcete. Jeden jsem si stáhla a o víkendu se na něj podívám. Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mrak / Die Wolke
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přihazuji informace ze špatně zařazeného tématu:

Tina11 napsal:
Mrak / Die Wolke (2006)

Nevím jestli víte, ale jeden moc pěkný film, jak asi pro koho, kdo ho viděl. V tomto filmíku si zahrála Carina Wiese mladou maminku. Pak nakonec skončí tragicky.



Pár info o fimu:

Žánr: drama / katastrofický / sci-fi
Země: Německo
Premiéra v ČR: 22.2.2007
Délka: 98 min.

"Havárie v atomové elektrárně nedaleko Frankfurtu vyvolá v místních obyvatelích paniku. Nad elektrárnou se utvoří obrovský radioaktivní mrak, který se řítí na město Schlitz. Všichni obyvatelé bezprostředního okolí elektrárny jsou okamžitě ozářeni a 38,000 lidí během krátké doby umírá. Ti šťastní, kteří bydlí trochu dále, se snaží před radioaktivitou uniknout. Mezi jinými se o útěk pokouší i šestnáctiletá Hannah a její přítel Elmar. Elmarovi se podaří uniknout v poslední chvíli, ale Hannah se zdrží a je kontaminována. Jejich hluboká láska je však i nadále drží pohromadě: Almar umístí Hannah do sanatoria, líbají se, objímají, milují…Almar brzy zjišťuje, že je taky kontaminován. Ačkoliv se jejich situace zdá být beznadějná, jejich láska jim pomáhá překonat všechna úskalí. Možná, že nebudou žít navždy, ale budou bojovat za každý kousíček naděje a štěstí – a nakonec zjistí, že krátký život naplněný opravdovou láskou, může znamenat hodně…" (x)

Arrow http://www.kino.de/kinofilm/die-wolke/60835
Arrow http://www.csfd.cz/film/226754-mrak/

kód:
http://www.uloz.to/xsNh3gt/mrak-radiace-utoci-2006-katastroficke-drama-nemecko-cz-dabing-avi


JSSVLVKMK napsal:
Film jsem viděla a musím říct, že mě docela zaujal! Takový typický katastrofák s německými rysy! Každopádně první, co mě u toho filmu napadalo, tak byly myšlenky, co by se dělo u nás, protože k nám by to dorazilo jistě taky!! Laughing

Jinak co se Týče Cariny - dabing hrozný! A výkon? Ten se nedá z těch pár scén posoudit! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mozilla4


Založen: 05. 08. 2013
Příspěvky: 21
Bydliště: Můj domov
Odpovědět s citátem
V nových epizodách 18. série mě dost zklamala že se rozvede ze Semírem je bohužel pravda Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Andrea křičí
Andrea žárlí
Andrea nadává
Andrea vyčítá
Andrea si našla nového nabíječe
Andrea pouští (údajného) otce svých děcek k vodě

A Semir.... ČUMÍ XD celou dobu jen blbě čumí XD a říká Janulko - pardon - Andrejko. Ve zpomaleném záběru Laughing Laughing


Nemohu si pomoci, ale ta asociace dominantní dámičky, které projde vše a subíka vedle ní, mi vyskočila hned jak jsem si tohle přečetla XD zatímco podpantoflák 1 byl mimo uťápnutou domácnost mocným politikem, subík číslo dva se doma plazí, ačkoliv mimo domov je "akční hrdina" XD Laughing

http://zpravy.idnes.cz/policejni-zaznam-konverzace-nagyove-a-necase-fno-/domaci.aspx?c=A140522_2066743_domaci_jw

Hned! XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Dřív jsem měla Andreu celkem ráda, ale v poslední době mě pěkně štve. Jak se to k Semirovi jako chová? Pokud vim, byla to ona, kdo ho podvedla, kdo rozbíjí vztah a dává to za vinu Semirovi? A potom když ho vidí s jinou tak brečí? Co si to o sobě myslí? že na ni bude stále čekat? nebo že je bude mít oba? nebo jak si to vlastně představuje?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
já vždycky říkala, že je tupá Laughing Laughing Laughing a jestli scénáristi udělají ze semira TAKOVÉHO blbce, aby ji nakonec po tom všem přijal zpátky a ještě byl pokorně happy, tak si to snad s nimi půjdu vyříkat jako nějací ti magoři, co nepoznají fikci od reality Laughing Laughing Laughing

Mimochodem, v tom díle, kde se andrea definitivně (HAHHAHAHAHAHA Laughing to určitě) rozhodne pro Roberta - ona nějak měla ovlivnit i to, který z nich (turecký moula - novej sexy nažhavenej frajer) bude žít, nebo jsem to z popisku blbě odvodila a přidala moc fantazie? Celé jsem to (díl Rodinná oslava, jak je zase všechny asi postoosmdesátédeváté unesou, omg, originální) neviděla... danke.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Mohl by ji odkopnout ten Robert, pak by si možná uvědomila, že udělala chybu..ale zpátky k Semirovi bych ji nevracela...ani kdyby hódně prosila
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Wox: chtěli to po ní, a ona nedokázala říct ani jedno jméno Smile a na konci epizody byli Semir s Robertem v jedné místnosti a ona se rozeběhla k Robertovi a Semirovi nevěnovala ani pohled Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky, Všelko.

Ok, ok, nebudu předstírat, že mě svazuje nějaká láska k dětem, ale... jsem tady jediná, kdo si uvědomuje, že andrea vůbec váhala nad tím, zda dát přednost novému románku před údajným otcem svých dětí? Shocked Shocked Shocked Shocked to pro ni vážně ta děcka nebyla faktorem, to by klidně mlčela a nechala jim vzít fotra (údajného Razz) zabít? Shocked "Milá děcka, sorráč, ale taťka umřel. Proč? No nebrečte, však víte, že se mi líbí novej tatínek. A vy ho budete mít taky rádi. A basta."

říkám to pořád. Testy DNA, testy DNA! Laughing Laughing Laughing

Ty bláho, scénáristi z ní udělali takovou sobeckou mrchu, že by mě to nikdy ani nenapadlo...
Ani já bych na tohle neměla k**le, a to jsem si myslela, že jsem v povídkách drsná Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Prosím, jak se jmenuje její sestra? Byla to její sestra, co měla Johannese? Pokud jen kamarádka, prosím o jméno.
Hledala jsem a nenalezla. Děkuju.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Sestra Andrey se jmenuje Katrin- viz. epizoda Děti slunce. Johanese měla její kamarádka, ale jméno tam nebylo řečeno. Tedy alespoň si myslím.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkuji Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:


Andrea: ,,Semire... musím ti něco říci."
Semir: ,,Hm..?"
Andrea: ,,Víš... nevidíš něco podivného na našem děcku, které má jméno jako nějaká čuba z ulice?"
Semir: ,,É?"
Andrea: ,,Je blonďatá. A modrooká."
Semir: ,,Uch?"
Andrea: ,,Ty nejsi blonďatý. Ani modrooký. A já taky ne."
Semir: ,,Aha.........?"
Andrea: ,,Praštil ses o volant?! I té slepé prodavačce preclíků odnaproti už došlo, že je to dcera našeho instalatéra! Zapletla jsem se s ním, když se nám před rokem ucpalo umyvadlo, jak jsem si nad ním sušila vlasy."
Semir: ,,Jej."
Andrea: ,,Podávám žádost o rozvod a s děckem se stěhujeme k instalérovi. Tohle je na mé nervy moc."
Semir: ,,Hm..."



Nebo kdyby byla Aida unesená:

Semir:"Co jsem to udělal?"
Andrea:"Semire, Aida neni tvoje dítě, je dítě dalždiče Roberta".
Semir:"Uch, to jsem si ulevil, tak dobrou noc".
Andrea:" Dej mi tvou pistoli a odznak, nový táta je Robert a zachrání Aidu".
Semir:" Jo jo".
Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Andrea je nejhorší postava celé kobry 11. Kdyby na její místo posadily ptačí trus, tak by byl případ vyřešen dříve než s Andreou.

Nejlepší díly s Andreou: Sebeobrana(9.série), Štvaná zvěř(16.série)
Nejhorší díly s Andreou: Maniak na dálnici(4.série) a všechny ostatní(4.-18.série). Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU: Nadělal sis mocného nepřítele... Wink

Ne, teď vážně, Andrea-Haters chápu - charakterově šla dolů jako kamen hozený do vody a s malého Turka si udělala rohožku... Crying or Very sad

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Pietro: Promin jestli tě to urazilo. Já Andreu rád měl ve 2. a 3. řadě. V díle Maniak na dálnici si to u mě hodně zhoršila, když se zajímala víc o své auto než o Semira. Výborná byla v díle Sebeobrana-tady se o Semira vážně zajímala. Pak to šlo dolu a v díle štvaná zvěř byla zase super. A ted mě pekelně naštvalo jak ubližuje Semirovi. Ahoj.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
["Hartmutt Freund z KTU"] Ne, neurazilo. S tím se musí počítat, že tak kontroverzní postava ne každému sedne. Very Happy A koneckonců, kdo jsem, abych ti bral tvůj svobodný názor.
Mě ty etudy na téma Andreyino auto naopak děsně baví - to Semirovo zatloukání je vždycky špica.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak jsem našel první fotku, kde je Andrea normálně oblečená
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
A zase-rukávy ze železa...bleh...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
šmarja, Hartmutte, já se z toho tvého komentu poprskala XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já Vás chápu, chápu všechny svobodné , bezdětné příznivkyně našich komisařu.
Čtu tady až nenávistná slova k Andree Gerkhanové. Proč?

Andrea se chová jako naprostá většina vdaných žen s dětmi. Zkuste se někdy vžít do její role matky dvou malých dětí. Ano už nemůže být tou akční postavičkou vrhající se v ústrety nebezpečí protože její role je chránit si své hnízdo a to i s otcem svých dětí. Vžijte se do role, kdy Váš milovaný není schopen plánovat společný čas, když odchází a přichází jek mu káže zaměstnání. Wox - promiň , ale to co jsi napsala o dětech a jejich křestích jménech je hloupé. Vím že ji nemáš ráda, protože omezuje tvého hrdinu v rozletu a brání tvé vlastní fantazii.

Jasně Andrea je slepice- ano..ale takové jsme časem všechny. Poletech partnersví už není co zásadního obdivovat na manželovi, který se vrátí v noci celý od krve, všechno ho bolí a a ve středu zjistí že tento týden ještě neviděl děti vzhůru.

To že Andrea odešla od Semira je smutné, ale je to jen matka hledající klidné zázemí pro své potomstvo. A teď už ví že s policistou klid nikdy nenajde.

Ano máte pravdu pokud mi budete oponovat, že takového si ho již vzala. Ano, ale je to tak vzrušující mít doma hrdinu a každý den, pokud se vrátí domů mu přemáchnout zkrvavené olečení a přelepit šrámy, ale .... pokud nemáte děti a hluboký nevykořenitelný mateřský pud.

Proto se tady nikdo nepouští do Anny Engelhardtové nebo nové šéfky dálniční policie. Jsou to obě bezdětné tvrdé ženy s něžným nitrem ochoně stojící po boku komisařů, bez ohledu na jejich vlastní soukromý život, a to je fascinující že?

Andrea svoji roli plní velmi dobře. V seriálu je prostě tou obyčejnou ženou, která miluje, žárlí, dělá scény a křičí. Křikem ventiluje vlastní pocit bezmoci se situací cokoli udělat. Pomáhá tím předevší sobě, nechce Semírovi ubížit. Vzpomeňte se na to za 10,15 let a ž sami okusíte co je dlouholetý partnerský svazek......možná pochopíte i Andreu .

Mějte se hezky, uh...to jsem se rozparádila.
Tess
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tess, máš pravdu, že ji nesnáším. Nemáš ale pravdu, že brání mé fantazii - to opravdu nikdo na světě nedokáže Wink
A ne, obranu, kterou jsi sepsala, neberu. Protože pokud vím, nedala sanci, aby to subík řešil. Hrála happy wife a pak to hned zalomila v nevěru. Žádné "Nejsem happy, řeš to, prosím, dávám ti šanci vztah zachránit". Byla furt vysmátá, vysmátá a pak mu oznámila, že on může za to, že ve skutečnosti vysmátá není a že odchází. A ještě obvinila toho troubu, že za to může on. Nízké. Tím končím Smile

P.s.: jaká andrea gerkhanová? Schafferova Wink zatím teda, podle mě se to zase bude měnit Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tess- Ok, ale když její manžel "paroháč" vydělává peníze, tak kvůli tomu nemusí spát s dalšim chlapem.
A nepříjde mi smutné že od něho odešla, spíš mi to příjde jako druhá věc co v životě udělala hezkého.
Smutné je když andrea chrápe s dalšim chlapem, pak příjde domu a vytírá se Semirem podlahu jako s hadrem-to je smutné, a potom se na na něj vykašle a svede vinu na něho kvůli jeho práci přesto že ona sedí na p*deli a on pro ní vydělává nebezpečnou prací.

Měj se, Hartmutt

Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak spoiler: Andrea opravdu končí u kobry 11 v epizodě poslední noc / Die Letzte nacht kterou uvidíme na RTL 30.10., 20:15 hodin,


je to na tv info

http://www.tvinfo.de/fernsehprogramm/249237850_alarm_fuer_cobra_11-die_autobahnpolizei
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak to je hnusný. Chudák děti. Z jedné strany jsem rád, ale z druhé strany...nevím jak to snesou haranti. A Gogo, je to jistý? Já bohužel neumím německy ani píp, takže...je tam něco o tom že andrea umře?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No, spíš to bude takhle: Někdo andreu postřelí a Semir ji bude prosit: "neumírej" a nána:"Co sme si, to sme si" a záběr jak si Semir andreu odváží domů, happy end, stupid end. Už se třesu Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
JJ je jsou tam její poslední slova .. v textu já budu mít asi oslavu 30.10 Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Gogo, co jsme ti, sakra, rekli o tech spoilerech??!?!

Jinak presne, jak jsem cekala Razz bude usmirovacka ve stylu Nevadi, ze mam parohy, kapka krve to smazne. Mejte odvshu ji vyradit, scenaristi...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Kde jsou její poslední slova? takže umře jo?...zdravím Pietra... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Ouuu. Říkal jsem na úrovni, krucinál!! Crying or Very sad

Je to tedy jen seriálová postava, ale když už má umřít žena (a je jedno jaká, vy dva výtečníci), tak to má být decentní a aspoň na "úrovni", takový jakoby při akci nebo tak něco. (jsem galantní i v tomhle). Jako Tomík.
Ale takhle??? Kdyby aspoň nekrvácela z pusy, to mě hrozně odrazuje. Ve všech případech. To už radši střelu do čela ze sniperky... Sad

Takže se poslušně nejspíše zařadím k místním uživatelům, kterým zemře postava... Ale schválně si počkám pár let, až to dají české televize.

Ale prča by byla, kdyby nakonec všichni lakovali a ona by to přežila. To by asi Wox v nepříčetnosti rozdala bany všem! Laughing

Tak u těch fotek je "Schwer verletzte", což lze nejspíše přeložit jako "těžce zraněný"... Tak uvidím.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Jo, já si myslím že přežije. A chápu tě, mě kdyby zemřel Hartmutt tak...brrr...radši na to ani nemyslet!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Nevím, zda Andrea teda opravdu umře, každopádně dle fotky je to na urgentní operaci, transfuze, ARO (nebo minimálně IPCHO) a možná intubaci a venťas..a pak se uvidí...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pietro. DŽÍZS. Nevím, kde přesně je prostor pro odlišnou interpretaci mého výroku, ale budiž. Já jsem ta, která tvrdí, že andrea NEUMŘE, ale naopak si tímhle neskonale emocionálním momentem "nikdy... jsem tě... (ani když jsem tě podváděla a pak jsem řekla že za to můžeš ty) nepřestala........ milovat...." scénáristi otevřou cestu k tomu, aby ten návrat k troubovi nepůsobil zase tak straaašně trapně XD

Jinými slovy: já nebudu nepříčetná, já se ušklíbnu, pronesu "já to říkala" a půjdu patrně psát nějakou svou povídku XD

A ještě pořád to může být fingované ÚPLNĚ. Což znamená, že i trouba bude vědět, že ona neumírá, ale před někým to budou předstírat. Oba. To nikoho nenapadlo? Razz

Pokud to bude jinak, budu jen ráda. Pevně doufám, že semir skončí s tou psycholožkou, ale na druhou stranu........ čím by ji zaujal?

Uvidíme. Dneska jsem už s ní strávila až příliš mnoho času, jdu dělat něco užitečného Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
ehm a kdy půjde Semir do těch Bohnic už?

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys: Já si to taky myslím, já bych teda Andree smrt nepřál, hlavně kvůli Semirovi a dětem. Ale andreu nenávidim, nesnášim a všechno ostatní.

marketa: Ty jsi doktorka? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Spíše se, koumáci, mrkněte, zda je v nových epizodách uveden herec, co hraje Roberta.
Aby vám piloťák nezačal slovy "no jo, Semire, tak představ si, nevyšlo nám to a s Robertem už nejsme. A vlastně už v tomhle seriálu ani nebude. Tak co, kdy máš čas, abys mi odtahal věci nazpátek?" A gerkhan se zbytky důstojnosti namítne "to jako fakt? Myslíš, že je to tak lehký?" A o tři díly později bude kvíkat jako morče "neumííírej, neumíííírej, vše odpuštěno, nastěhuj se třeba zííítra" (pokud teda nebude vůbec celá ta scéna nahraná) XD a následující epizoda - už bude andrea zpět XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea Schäferová (Carina Wiese)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma