AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Máte rádi tuto postavu?
Ano, bez ní by Kobra 11 nebyla tím, čím je...
71%
 71%  [ 52 ]
Nic proti ní nemám, ale nijak mě neoslnila...
21%
 21%  [ 16 ]
Ne! Díkybohu je pryč. Vůbec mi nechybí...
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 73

DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
najlepšia a najkrajšia sekretárka aká kedy v kobre bola Wink Andrea 4 EVER !

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Seriál: SOKO Wismar (episode: Die Prophezeiung) 2010


Seriál: SOKO Wismar (episode Tödliche Hörner) 2006

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No... nikdo nemládneme, že. Ale v osobním životě by měla změnit účes (tedy nemít ten, co jí tady asi diktovala role), protože jí vůbec nesluší a dělá ji starší...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na té fotce vypadá fakt divně, ale v reálu jí to moc sluší - tedy aspoň na jednom z FT, kde jsem byla, byla Carina také a od té doby jsem na ní dost změnila názor Smile Jo, myslím, že by jí slušela ofina na jednu stranu, ale pokud je ve vlasech tak konzervativní jako já, tak to jen tak neudělá Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Carina se objevila v premiérové 7.řadě seriálu Notruf Hafenkante/Policie Hamburk v epizodě: "Riskante Entscheidung", postava: Silke Hagemeyer.
◦Franzi a Hans jsou zavolány k těžce zraněné ženě, která je převeza do nemocnice vrtulníkem
◦lékařka zjistí, že Silke Hagemeyer těhotná a tak musí být Silke ihned operována, když dlouho s manželem toužila po dítěti
◦okolo Silke se točí otázky - byla to loupežné přepadení nebo někdo z jejího okolí?
◦manžel Silke nachází fotky divné fotky, kde je Silke s jedním mužem - má s ním poměr? je od něj vydírána?


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
hm, Carina vypadá na svůj věk fakt hustě Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zřejmě bude mít Andrea v nové série milence a bude se jednat o rozvodu ale ještě nechci zbytečně plašit Wox Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na to nemají Cool

Určitě to bude andreovská hysterie, jenže obráceně. Místo aby Andrea ječela, že má Semir zase milenku, tak si Gerkhan z nějakých náznaků vyvodí, že mu ta káča zahýbá a má jiného Laughing samozřejmě se to ftipně vysvětlí, takže díl skončí divokým *není po desáté hodině večer* a do Schafferovic klanu přibude děcko číslo 16. Nebo už táhne na sedmnáctku? Nějak ztrácím přehled! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Uvidíme také pochybuji že by se tam Carina již neobjevovala. Že by Andrea měla pro změnu nemanželské dítě? Laughing A novej pilot film je na světě Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ježiši marja Laughing to už by byla andrea jako klokan Laughing klokaní samice porodí mládě, to se přisaje na bradavku (to snad před desátou říci mohu, nejsme v Emérice, ne Laughing) a v její děloze už roste další mládě - a nejen to, už je tam oplozené i další vajíčko a jen čeká, až to první mládě odroste natolik, že mu stačí mléko sát jen příležitostně Very Happy pak se spustí i jeho vývoj Laughing


ježiši, tohle zjištění by byla skvělá zápletka pro epizodu Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Wox zpříjemním ti večer Laughing Laughing Nový popis dílu Die Nachtreporterin - noční reportérka naznačuje že Andrea se rozvede ze Semirem a on se opije takže už tam asi Carina moc nebude

Není to vtip Wink


http://www.tvinfo.de/fernsehprogramm/sendung/213118085_alarm_fuer_cobra_11_-_die_autobahnpolizei/bilder/14
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Sice jsem tu nový (od včera), ale jak tak koukám, u jedné místní Adminky se těší Schäferka vysoké oblibě - tak to se tu dlouho neohřeju a asi co nevidět skončím s banem navrch Very Happy

Vypadá to tak, že na K11 koukám jen kvůli ní, ale ono to tak horký není. Jasně, člověk byl radši, když byla v aktivním zápřahu, ale postupný přechod ze scény se dal čekat (rodina apod.), čili spokojenost i tak. Jen těch dětiček je až moc. Jedno je akorát. Very Happy

Jediný, co mě překvapuje je, že je na ní až moc vidět její věk (43) - viz čerstvě díl ve čtvrtek na Fandovi, tam občas vypadala na 60... (a nebo blbě vidím já)

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pietro, neskončíš s banem kvůli lásce k andree, ale pokud budeš naznačovat, že trestám banem ty, kteří mají jiné oblíbence než já Razz Razz to byl vtip, samozřejmě.
Každopádně promiň, ale doufám, že andrea a její klan ze scény fakt zmizí Laughing ale nevěřím tomu, pořád si myslím, že na to scénáristi nemají a bude z toho happy end XD

Každopádně vítej!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Woxys:
a) děkuju za uvítání Wink (já už tu obhlížel delší dobu, ale odvaha se naskytla až včera Embarassed )
b) nebudu už ani naznačovat, nebo to alespoň zkusím. Cool
c) vtip jsem pochopil, smysl pro humor mám plně vyvinutý Very Happy
d) bude to znít divně, ale mě se taky nelibí rozšiřující se rodinka - zvlášť když to u Gerkhanů pojali jako sériovou výrobu, nebo co...

Já si jí prostě představoval, že prostě vydrží za tím počítačem až do definitivního konce seriálu (neskřípej zubama, všecko slyším Very Happy), mezitím si vezme toho malého, velkého poldu a bude mít MAXIMÁLNĚ jedno seriálové mimčo ale...

ona ne - po 10. sérii to zapíchne, těch dětí bude jako smetí a sama bude vypadat, jak kdyby v minulosti vychovala už těch dětí aspoň 25 a všechny jí daly zabrat... To mě trošku mrzí. Jsem holt zastánce toho, že měla zůstat sedět za počítačem a ne u plenek. Prostě taková ta normiš hezká sekretářka + nějaká ta decentní postelovka, pramenící ze vztahů s kolegou (ale to fakt jen velmi zřídka)... Oblíbenost se sice nezměnila, ale drobný zklamání tam je, no. Holt jí to Němíci takhle nalajnovali...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ono to bude spíš tím, že asi sama chtěla hrát méně, nemyslíš? I teď prý (pokud jsem to dobře pochopila) odchází proto, že už tam nechce účinkovat...
A nepřipadá mi, že by vypadala staře, prostě na svůj věk - a to si ještě myslím, že dobře...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Pokud sama chce hrát méně, tak pak fajn, není co řešit a je třeba přání herce samotného respektovat Smile Nechce účinkovat.. nu po 8 sériích aktivně a dalších cca 6 "mimo dění" se to dá i pochopit.

Tak jako jo, na 43 je to špica, to bylo určitě tím nasvícením v tom díle Smile V tu chvíli, co jsem jí tam viděl, jsem měl ten dojem, až ten díl uvidím pošestý, tak bude vypadat určitě na dvacet.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
bude to znít divně, ale mě se taky nelibí rozšiřující se rodinka - zvlášť když to u Gerkhanů pojali jako sériovou výrobu, nebo co...


Vítej, vítej!! *troubí fanfáry* Rozumný fanoušek Andrey, to už tu dlouho nebylo! Very Happy

Upřímně, asi to vážně bylo tím světlem Smile Carina je v normálním životě velmi hezká a příjemná dáma, která už sice má nějaký ten křížek na krku, ale pořád má jistý šmrnc Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Rozumný fanoušek Andrey.... to dovede potěšit. To jsem až takový extrém?? Surprised

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Měli jsme tu jisté problémy s fanynkou jejích andělski modrích očý Wink
ale to už je naštěstí pryč Laughing Laughing

Jsem fakt zvědavá, jak to se schafferovou dopadne. Stejně myslím, že se vrátí. Ale kdyby ne, bylo by to super Very Happy
a já je pak zažaluji, že mi částečně vykradli povídku, byť je tohle spíš převzaté od SaM Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Už je to i na wikipedii http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrea_Sch%C3%A4ferov%C3%A1-Gerkhanov%C3%A1#Andrea_Sch.C3.A4ferov.C3.A1-Gerkhanov.C3.A1 V 18 série se ze Semirem rozvede protože má jíného muže milence Laughing Andrea je šťastná manželka a matka - tak asi néé Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hm, jestli tohle udělají a jako FAKT udělají, tak budou můj respekt O_o nikdy bych neřekla, že by na to měli k***e XD

Nebo jsi ten edit psal ty, Gogo? Vždyť to pořád není jisté. Stejně to zase umoří XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Rozpustit Andreu a Semira? To by byla poněkud nečekaná událost. Je tedy fakt, že oni se mě furt zdáli jako kapku nesourodý páreček. A to nejen výškově. To jsem schválně zvědav, kdo je ten její novej objev. Very Happy

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No uvidíme jak to dopadne ale je to víc než jistí že se rozvedou,chudák Semir Ale si vezměte jako byla Andrea na Semira žárlivá a přísná a že mu nikdy nic neodpustí a teď ona sama to udělala Tedy já být Semirem jdu ​​od ní co nejdál a najdu si nějakou mladší, například Jenny nebo Kim Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, Semir se s Andereou nerozvede, protože i v dílech , které se natáčí nyní- to znamená už jarní řady s Vinzenzem, má Semmir na prsteníčku pravé ruky snubní prsten a ten by nejspíš jako rozvedený nenosil. Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak to nás zase jen zbytečně dráždí Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já to říkala, na takový zvrat scénáristi NEMAJÍÍÍÍÍÍÍ! Laughing Laughing

Určitě to bude takhle:

Andrea tomu tureckému troubovi opravdu připravuje překvapení, o kterém Ben ví.
Semir si ale myslí, že schafferová s někým spí.
Těsně předtím, než by schafferová to překvapení ukázala, Gerkhan vybuchne a vytkne jí milence.
Andrea mu uraženě ukazuje překvapení, Semir klape čelistí.
Schafferová zvedá bradu a hysterickým "ach bože, ty mi nevěříš, nemohu s tebou žííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííít" odchází a bere s sebou děcka.
Semir se chová zcela racionálně, ožere se jako prase a skučí.
Semir přijde za androu, plazí se a žebrá o slitování ("udělám ti tolik dalších harantů, kolik jen budeš chtít!") - andrea se milosrdně vrací XD XD

OMFG, omfg, jdu si vypláchnout pusu po pachuti zvratků XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Na kolegyni přede mnou lze reagovat pouze takto Laughing Very Happy , protože, ať je to mířeno proti Andree jakkoli, je to ukrutně k popukání. To se prostě nejde nesmát.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Lustroval jsem Google a narazil jsem na jedno její ultimátně-archivní foto:



Z původní stránky, kde jsem ho našel na Googlu nešlo vložit (nevím proč), tak jsem by nucen nahrát jej jinam a pak až vložit. A co si pamatuju, tak na té původní stránce to bylo jedno z těch ukázkových fotek u stažení dílu 2. série K11 (02x08) - čili z jejích začátků.

Tehdejší věk cca. 26-28 ??

A člověk by řekl, že takhle letitou fotku už najít nelze. Laughing

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tyjo !! Neprožívejte to tolik !! Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Carina Wiese v seriálu "SOKO Leipzig", e. "Der Komplize" (2008)


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Musím říct, že snad stárne do krásy... alespoň v nové sérii vypadá fakt hooooodně dobře Shocked

Video zde: http://vimeo.com/77168569






A už víme, jak se Semir o "milenci" dozví... v sms s "tisíci pusinek od Roberta"... hm, že by fakt?


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ježiši, to bude trapas, to bude trapááááás, až se zjistí, že Robert je nějaké štěňátko nebo co XD
nebo utajené andreino nemanželské dítě, aby si byli kvit XD ani to nechci vidět, už teď cítím, jak mě za scénáristy bolí mozek XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Cítím jako svou diskuzní povinnost toto okomentovati.

Ač si na XVIII. sérii počkám na Fandu, tak ano, je hezčí. A to o hodně.
Ačkoli na té druhé fotce vypadá, že "mám radost, že vy máte radost". Very Happy a nebo že dostala dárek pod stromeček, na který čeká min. 25 let... (musím zastřílet do vlastních řad)... Very Happy

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pietro: nejsi daleko od pravdy, dostala v té scéně dárek od dětí k narozeninám Laughing Laughing hraje tam překvapenou maminku Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já si myslím, že to bude nějaké dojemné jako se Semirem v 19.01 Podezření (Unter Verdacht). Druhá strana hodně chce a hodně se snaží, ale Andrea odolává! Je věrná jak sama Héra! I když v pokušení samozřejmě byla, protože Semir je hrozný manžel, zanedbává ji a děti kvůli dálnici, je to hrůza! Ale maminka ji varovala, že se tohle stane, když si vezme poldu! Proč jen Andrea tehdy neposlouchala? Teď je neprávem podezíraná z nevěry. Měla si raději vzít Pištu Hufnágla!

Jinak souhlas, že jí to sekne, a hlavně snad poprvé ve svém životě musím pochválit německé stylisty a kostyméry, ty šaty byly zásah.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Všelicos: No vida a to jsem pouze odhadoval z její mimiky Very Happy A teď jen odhadnout, co by jí děti mohly dát (svatej klid a pokoj to asi nebudou, co...)

Maličké OT (sorry): Apropo, u dílu Extrém jsem měl na tebe dotaz...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
jo, konečně přestala nosit hadry z nádražního podchodu Laughing Laughing

A bude to přesně takhle - anduška odolává, odolává, blbeček Semir však nevydýchá podezření a rozječí se jako hysterka, anduška se s řevem A TO MÁM ZA VŠECHNO sbalí s harantama, aby turecký trouba viděl, jak může trpět. Na konci samozřejmě hepáč, osmé líbánky a devětadvacáté těhotenství Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pietro: Napiš do sz, ráda odpovím, tu epizodu mám v malíku Laughing

Ohledně oblečení: rozhodně se změnil stylista, upřímně se mi líbí už poslední cca 4 sezóny vše, co nosí, většinu byl se slintáním přijala do svého šatníku. Ty červené šaty jsou třešničkou na dortu, neskutečně v nich září.

Wox:
podle jejího výrazu bych spíš soudila "a kurňa, prasklo to" Smile a už se prosím mírni Smile těhotenství byly celkem dvě Smile otřáslo to námi, nicméně dost věřím tomu, že to bylo hlavně proto, aby hlavní německý hrdina, nesmrtelný Gerkhan, šel příkladem Němcům v rámci bundespolitiky dvou dětí Smile sice si taky myslím, že na rozvod nemají, ale bylo by to rozhodně aktuální téma a mohlo by to být konečné poselství, že se buď dá vše rozumně řešit, nebo že ani rozchodem život nekončí Smile řekla bych, že asi spíš za a), protože rozvodovost je dalším problémem Německa, tak třeba chtějí ukázat, že se člověk nemá rozvádět hned po prvním náznaku Smile a mimochodem, vím, že se Kobra nezdá natolik satisfikovaná, ale docela tomu věřím, pár takových poselství už přinesla, tak proč by do toho nešla znovu Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Všel: Ani není třeba - stačí kouknout do diskuze k dílu, ale pokud ti to udělá radost - očekávej poštu. Smile

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
to, že andrea razí v oblasti rozmnožování nějaký politikou daný styl snad byla legrace, ne? Very Happy
přece nemůžou nasazovat politiku do akčního seriálu, to je jako kdyby se Nova pokoušela předávat nějaké poselství skrze Gympl Laughing

Byla by sranda, kdyby byla nevěrná, ale na to nemají, škoda Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ne, bohužel to legrace nebyla Smile Porodnost a rozvodovost se v Německu obecně bere jako velmi vážný problém a Němci opravdu takováto "podprahová" opatření musí v seriálech docela využívat Wink a už mě fakt přestává bavit, jak na ni věčně nasazuješ, jsi jak kolovrátek, už by ses přes to po těch letech mohla přenést...

A myslím si, že nevěrná bude Smile ale že jí to Semir odpustí a po dvou dílech budou zase spolu Smile


A btw. třeba skrze Ulici se zmíněná Nova snaží dávat lidem určitá poselství a návody na řešení problémů Wink ono dokud se člověk s určitými věcmi nesetká, tak mu to nedojde, ale když na to přijde, tak čumí Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Pardon, že se montuju do vaší rozmluvy.

Asi je to tím, že jsem chlap, ale co se tohoto páru týče, byl bych radši, kdyby podvedla ona jeho, než on jí. Smile A při tom, jak vypadá, by byla asi věčná škoda nevyzkoušet vymoženost nevěry Embarassed (a navíc, krom Patricka O'Connora z Lásky až za hrob o žádným předsemirovským partnerovi nevím (nebo si nepamatuju), kdežto na německo-turecké straně je skóre nejspíše vyšší - viz např. ta všetečná Laura z osmé série)

Návody na problémy přes seriály typu Ulice? Pokud by tam opravdu nějaký byly, tak by bylo snad asi i lepší, kdyby se podle toho lidi nedrželi, přeci jen pořád je to jen seriál s herci.
Ano, určitý model to je, ale v 95% je realita (a reakce) nejspíše úplně jiná. Wink


Všel: Jen jí nech se ventilovat - pomáhá to - uleví si a já se často i pobavím Smile Kdyby to na můj vkus přeháněla, já se ohradím.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Er... to se klidně ohraď, nebude ti to nic platné, tvými připomínkami se, se vší úctou, neřídím Wink

Jo, byla by prča, kdyby ho podvedla Laughing nepřestala bych se smát do konce února, ale pořád to vidím na velké nedorozumění, hyper trapas a dramatický návrat, kdy bude semir žebrat na kolenou a panička se slituje Laughing ale bylo by to moooc fajn Laughing škoda, že k tomu nedojde, vrcholem scénáristické invence jsou vraždy těch nejmilejších parťáků Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: To je OK, těma se neřídí nikdy nikdo... Wink Ale pak se lidi diví, že mám pravdu.... aspoň občas

Ale když bych to vzal opačně (on podvede jí) - vidět Andreu rozpálenou do běla a šlehajíc po malém nešťastníkovi vše, co není v domě přibitý, by nebylo od věci.
Jak bylo již vidno v dřívějších dílech, hlas zvýšit umí...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jsem škodolibá, nevěra by mě v tomhle případě potěšila u obou, ale... u Andrey by byla větší prča, protože byla vždy prezentována jako šíleně žárlivá.
A když si vzpomenu na povídky jisté dámy, kde byla andrea za neskutečnou neposkvrněnou chudinku, tak bych, kdyby se za Turkovými zády rozjela, prostě chcípala smíchy Cool

Uvidíme, třeba scénáristi překvapí, ale.. nevěřím tomu ani náhodou Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Mně se jen líbí, že se všichni vesele přesunuli z davové psychózy nad nelogickým vzkříšením Andrého k nevěrné Andree. Tady je vidět, že postel vždycky zvítězí na jakýmkoliv jiným tématem. Laughing

Nicméně pokud do toho fakt půjdou, mají prostor na výbornou zápletku. Něco podobného udělali s hlavní mužskou postavu ve výborném francouzském seriálu Profil zločinu / Profilage. Manželka mu byla nevěrná, chvilku se rekreoval v cizích postelích, přetahoval se s ní, ale eventuelně si to nakonec vyříkali a vrátili se k sobě. Napřed jsem byla trochu podrážděná, protože jsem doufala, že se dá dohromady s někým jiným, ale nakonec jsem byla vlastně ráda. Je to lepší, než jenom tupě pohazovat vinu a použít to jako záminku pro vztahová škatulata a myslím, že i reálnější.

Ale pochybuji, že na to scénáristé mají. Když si vzpomenu na způsob, jakým všechno začali postupně zlehčovat do takového bodu, že pak několik potenciálně výborných dramat a příležitostí pro herce pohřbili (hlavně v Týmu 2), tak si nemyslím, že i kdyby do toho šli i třeba z důvodů, o jakých píše Všelka (a které mi přijdou naprosto plausibilní), že by tomu dali takovou péči, jakou si taková zápletka zaslouží.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No když už nic, tak jsem se aspoň z této debaty naučila nové slovo (plausibilní) Laughing Laughing

Jo, přesun od Andrého tu je, ale na druhou stranu u toho už jsme asi všechny varianty vyčerpali Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, taky jsem si říkala, že tam už žádná teorie nezbývá, snad ještě nebylo řečeno, že ho zachránila Ariel, se kterou odjel na létajícím jednorožci do Země nezemě XD
Jinak bylo řeceno VŠE XD

Na oficiální vysvětlení jsem hodně zvědavá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ariel jsem zmiňovala, myslím, že je fakt vyčerpáno. Laughing Někdo pak zítra prosím postněte do Andrého vlákna vysvětlení, děkuji!

A abychom nebyli OT, jeden joke - nejen, že byli kostyméři naprosto neschopní, oni i recyklovali!

12.05 Až do hořkého konce (Bis zum bitteren Ende); 17.02 Komisař (Der Kommissar)

______________________________

A Carina v nějakých dalších projektech:

Film Věž / Der Turm (2012)


Film Barvy ve tmě / Satte Farben vor Schwarz (2010)


Film Kuskus / KussKuss - Dein Glück gehört mir (2005)



Tatort: Todesschütze (2012)


Seriál Vyšetřovatel / Der Ermittler (2002):

2.03 Das Profil des Mörders


2.04 Feindliche Übernahme


2.06 Mädchenmord



Seriál Der Kriminalist:

3.07 Mauer im Kopf (2009)


8.04 Sucht (2011)


zdroj: kino.de
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nějak dlouho se tady k andrejce s andělski modríma očyma mlčelo a já si příspěvek neospustím (Všel, budu se snažit mírnit, ale... uznej! Laughing Laughing Laughing) Very Happy


SPOILER ALERT, samozřejmě, jedná se o info k nové řadě.


Ty bláho, co říkáte na vývoj téhle postavy? Shocked
Tohle bych netipovala ani ve snu...
Třeba ve svých povídkách jsem andreu a Semira samozřejmě rozvedla, ale tak, že zůstali přátelé a rozešli se fakt mírně, byli z toho oba smutní... ale scénáristi z ní udělali naprosto neskutečnou mrchu, fakt hyper mrchu!


Jo a haha, ještě jedna věc mě pobavila - v mé povídkové realitě je jistý Robert, co se hodně snaží o Gerkhanovu milou Laughing koukám, že tohle jméno je Semirovi osudné Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea Schäferová (Carina Wiese)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma