AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
50%
 50%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
50%
 50%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Zoé
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Během návštěvy klubu Dana Gerkhan zachraňuje Hannah, která je ve stejném věku jako Dana a mněla být unesena. Obě ženy spolu dobře vycházejí, Hannah se stěhuje do nového bytu Dany kvůli ochraně. Ale sleduje je tajemná dívka. Dana chce zjistit, proč by její nová spolubydlící měla být unesena, a tak sama sebe vystavuje velkému nebezpečí ...

http://erdogan-atalay.blog.cz/1908/zoe-nemecko-2019
http://erdogan-atalay.blog.cz/1909/zoe-obrazky-s-popisem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Já vám teda nevím, ale chtěl bych dělat policistu v Německu.

Být ve službě pár měsíců jako Dana a mít penthouse. Ještě mohla na začátku toho mercedesa vlastnit a bylo by to dokonalé.


Ty asi platové tarify nemají jako u nás...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak nevšiml sis, že Gerkhan měl i v dobách, kdy jsem na tu ptákovinku koukala, ohromná luxusní auta a byly tam rozhodně nákupy baráků, statků...
Pokud vím, Daně taky koupil auto.

To říkám furt, že má nějaké vedlejší příjmy Cool

Je to blbina, no Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Já už novè epizody nesleduji tak pravidelně jako ty staré, pravě co to zapnu tak tam má jiný barák.

Pamatuji že kdysi si často stěżoval že nemá peníze, najednou se jeho zdroje zdají neomezené.

Já to tvrdím tak,že dostáva prémie za ty záchrany světa Laughing .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nebo si andrea z nevěr udělala živnost Cool
Jako dovedu si představit, že může mít nějakého bohatého sponzora, co je ujetý na padesátnice. Proč ne? Jejich život - a jestli jim za to baráky a auta stojí... Wink

Nebo teda Semir prodává zabavený kokain Very Happy

Nemá cenu řešit, je to stejná ptákovina jako zbytek obsahu Wink
Prostě připoutání k atomové bombě / záchrana světa před epidemií / státní spiknutí / nákup řady nemovitostí a luxusních aut z platu dvou státních zaměstnanců.
Stejná káva Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
No oni ty baráky střídají a myslí si,že si toho lidi nevšimnou.Jeden díl ho prodá,za pár dílů v něm zase bydlí....Já si pustím Kobru a mám to jak kulisu při psaní .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Nebo si andrea z nevěr udělala živnost Cool
Jako dovedu si představit, že může mít nějakého bohatého sponzora, co je ujetý na padesátnice. Proč ne? Jejich život - a jestli jim za to baráky a auta stojí... Wink

Nebo teda Semir prodává zabavený kokain Very Happy

Nemá cenu řešit, je to stejná ptákovina jako zbytek obsahu Wink
Prostě připoutání k atomové bombě / záchrana světa před epidemií / státní spiknutí / nákup řady nemovitostí a luxusních aut z platu dvou státních zaměstnanců.
Stejná káva Laughing


Je to už bejkárna, staré epizody měli naznak děje.Dalo se na to dívat, člověk u toho měl nějaké emoce.

Od 13 série je to celé bizár, je to už akorát přehlídka přestřelek všemožných i nemožných zbraní a rozmlácených mercedesů a bmw.

Paradoxně řeknu že posledních pár epizod mají relativně nějakou hlavu i patu, protože nemůžou 30 minut z 45 vycpat přestřelkou, neustálým ničením a záchran v poslední sekundě. Na to jedno zničené auto by jim bohatě stačilo cokoliv z německé kriminální filmové produkce.

Přiznám se že dle mého názoru je kobra mrtvá a nezachrání to ani Lolo Brigitta vedle Simíra.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zoé
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma