AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
25%
 25%  [ 1 ]
2
25%
 25%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
50%
 50%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 4

Konečná (Endstation)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Semir a Paul mají přivézt k tajnému soudu strojvedoucího Kempera, který je zodpovědný za těžkou vlakovou nehodu. Mezitím ozbrojenci berou rukojmí v centru, který zná trasu eskorty. Krátce poté jsou komisaři napadeni a za každou cenu musí chránit strjvedoucíhospolečnost Kempera.
Jenny zjistí, že držitelé rukojmí jsou přeživšími oběťmi vlakového neštěstí.

Více info :

http://erdogan-atalay.blog.cz/1902/konecna-endstation

Fotky :

http://erdogan-atalay.blog.cz/1902/obrazky-z-epizody-konecna
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Teda to byl propadák,nechápu jak takovou blbost může někdo vymyslet.Teda téma možná dobré,ale natočené teda fakt běs.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Má to už vůbec nějaký děj?Zapnu RTL.DE celých 45 minut stříleli kamera jak postižená třesavkou a ještě k tomu tam snad řekli tak pět vět.

Nemluvě o tom že ta akce už se opakuje, když se natáčí 15 let na jednom místě tak je jasné že se nedá už nic vymyslet, ale aspoň by to nemuselo být taková kopírka akcí předešlých.

Jsem rozčílenej, Erdogana Atalaye mám za šaška že v tom neustále hraje.Měl by se už na to vykašlat, protože si kazí u diváků reputaci.

Kvalitou to hodnotím něco mezi Ulicí a Ordinací...A dodám že i ta ulice má oskarový děj...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A hlavně by vlak ihned zastavil, když by nikdo nemačkal mrtvák Laughing Počkám na CZ dabink, naivně jsem myslel, že to bude pilotní díl a ono nic.

Akce opravdu kopírka, vlak zastavit těsně před bagrem, takže žádné drama.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
A hlavně by vlak ihned zastavil, když by nikdo nemačkal mrtvák Laughing Počkám na CZ dabink, naivně jsem myslel, že to bude pilotní díl a ono nic.

Akce opravdu kopírka, vlak zastavit těsně před bagrem, takže žádné drama.

Roura v kapotě byla už v jedné epizodě s Tomem.

Sjezd po svahu do lesa natáčeli na tom místě snad už po páté.

No a kamion přes cestu a do toho auto co to přeletí se opakuje už ob díl na tom jednom místě.Řekl bych že ten tahač je i pořád stejný Very Happy .

Prostřelení nádrže už je taky taková klasika Very Happy , to je co díl Very Happy .


Jinak v nových dílech už většinou před překážkou zabrzdí, v minulé sezoně ten obrněnec před nehodou a teď ten vlak. Bejt to natáčené tak kolem roku 2001 tak nic nezabrzdí a všechno ještě následně vybuchne Very Happy .V medicopteru byla jedna epizoda s vlakem a tam regulérně tu mašinu poslaly na smrt Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jen bych tu ještě zmínil, že chudáka strojvedoucího hrál Rainer Strecker alias Ingo Fischer... předchůdce Semira.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Koukám, že zde je v taky konečná v diskusi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Mno co se týká akce, tak mě to zase tak hrozné nepřišlo, s mluvením šetřili to jo, ale hlavně ta zápletka, na strojvedoucího si najat profesionální zabijáky z armády, jako by chtěli zlikvidovat teroristu, no nic proti,
ale v tomhle to už bylo přehnanné.

No a co se týká té scény s tím vlakem, kde se vlastně měla ukázat pravda, tam bylo také několik nesmyslů, za prve, když by obsluha nedržela bzučák, vlak by se zastavil a za druhé bych chtěla vidět, jak by na takovém kousku zastavil vlak, který jel 140 km/h a měl cca tři osobní vozy.

A to přepadení té policejní stanice bylo taky takové směšně protahované, zásahová jednotka čekala, až se tam začnou únosci škubat a pak zaútočili, no nevím zda je to reálné...

No páni, v roli strojvedoucího se objevil Rainer Strecker, který hrál původně komisaře Inga Fischera, já jsem ho vůbec nepoznala, hodně se změnil.

Mno, ale srovnávat Kobru 11 s Ulicí nebo Ordinací, což je neuvěřitelný odpad, to je trochu přes čáru, jako souhlasím, že se v Kobře objevují nesmysly, ale fakt to srovnávat s těma dvěma ubohostma je trochu moc, někdo to tak možná vidí, ale
Ulice a oskarový děj, možná ve snu, leda tak zlatá malina, za největší, neprotahovanější a nejnudnější ptákovinu, jakou kdy natočili. V Kobře 11 je alespoň akce, u Ordinace nebo u Ulice by se člověk unudil, u toho tak akorát chrápat,
to jsou seriály pro babky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Konečná (Endstation)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma