AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Parťák s číslem 9: jaký asi bude?
Starší
0%
 0%  [ 0 ]
Mladši
0%
 0%  [ 0 ]
Vrátí se Ben nebo Alex nebo Jan a Frank
66%
 66%  [ 4 ]
Bude celkem novej
33%
 33%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 6

Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Já hlavně doufám, že se vrátí vážnost a návaznost jako za časů Alexe Brandta. Hlavně už ne další série naprosto samostatných epizod, což je důvod, proč nikdy nedostanu chuť zhlédnout celou Kobru od začátku až do současnosti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Wox, v metoo dejme tomu, že jde o to, co jsi napsala, ale v zásadě důsledkem je to, že muži se bojí zaměstnávat ženy a v práci s nimi mluvit, ale také jde o to, že se jim ustupuje a nasazují se tam, kam se nehodí. Ale to je jedno. Říkám, že chápu různé výtky na adresu RTL na základě této “konspirace”. Tvůrci se podle mě snaží se odkopnout ode dna vysokou blondýnou po boku Semira. Uvidíme.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
No tak uvidíme,jako jen ji chci vidět,jak honí zloděje ,leze po střechách ,rve se do krve a dostane po čuni,bouračky ..no třeba dáma překvapí.Jinak co se týče Semira,tak ten už je starej na to aby nějakou takovou oblboval a třeba pak to bude ona,která dostane nového partáka))Jinak si myslím,že to nebylo to nej nej řešení jak zvýšit sledovanost a tak počítám spíš s tím,že Kobře zvoní konec.Brala bych jí jako 3 partačku Semira do týmu,to by bylo ideální,ale na místo jeho hlavního partáka se prostě nehodí ženská.To už Kobra nebude Kobrou,ale úplně jinej seriál se stárnoucím komisařem.No už by bylo načase dát poslední díl celé Kobry,nechat tam jen tu novou,dát jí nového partáka a přejmenovat seriál nebo upravit název.No jo takové akce jako s chlapem už to nebudou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Camry napsal:
Wox, v metoo dejme tomu, že jde o to, co jsi napsala, ale v zásadě důsledkem je to, že muži se bojí zaměstnávat ženy a v práci s nimi mluvit, ale také jde o to, že se jim ustupuje a nasazují se tam, kam se nehodí. Ale to je jedno. Říkám, že chápu různé výtky na adresu RTL na základě této “konspirace”. Tvůrci se podle mě snaží se odkopnout ode dna vysokou blondýnou po boku Semira. Uvidíme.


Chtěla bych vidět chlapa, co to má v hlavě v pořádku a zároveň se kvůli MeToo bojí zaměstnávat a komunikovat se ženami Smile

Koneckonců, v Kobře je ochrana slabších důležitá část děje, ne? ;D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, já sem na forum zavítám zřídka, ale přece jen forum sleduji a právě tahle diskuse je zajímavá. Kdo z vás čte zprávy RTL, tak jistě ví, že stanice chce Kobru 11 restartovat. Znamená to, že v seriálu asi nikdo nezůstane z původního kamarádského týmu.
Protože postava Semira je stavebním prvkem celého seriálu, musí Erdogan Atalay hrát dál. Taky na něm záleží jestli seriál skončí nebo bude pokračovat dál. Jak Erdogan sám řekl, na jeho postavě je závislý celý tým seriálu, a on nechce nikoho připravit o práci. Právě začátek nové podoby Kobry 11 je právě Semirova seriálová parťačka. Tvůrci jsou si jisti, že s její postavou rozehrají mnohé zajímavé příběhy, které přivedou k obrazovkám více diváků. Kobra 11 je pro RTL stále nejvýraznějším zdrojem finančních příjmů, proto se snaží seriál, co nejdéle udržet při životě. Ve světě je seriál stále žádaný a televize v zahraničí si rádi zaplatí nové díly. PO takové zprávě, která se rozletěla po světě, že v seriálu si zahraje druhou hlavní roli žena, se televize budou o první díly rvát. Potom se uvidí, co bude dál. Zatím jak u nás, tak v Německu jsou názory na ženskou postavu v hlavní roli spíš negativní. Tento názor fanoušků však vyslyšen nebude,protože Pia prošla úspěšně castingem a již natáčí. Musíme si počkat do jara, koho ještě uvidíme v nové podobě Kobry 11. Možná, že do té doby uvidíme nějaké fotografie z natáčení aty by nám mohly prozradit víc. Takže zatím se podívejme na poslední řadu s Danielem.
PS. Popravdě ani já si neumím představit jako parťačku ženu, ale to je tím, že Kobru jsem sledovala od začátku již v roce 1996. Vždycky to byl tým mužů, po boku Franka a Andrého získával Semir zkušenosti, S Tomem byli výborní kamarádi, Chápavý Semir potom zaučoval Jana, Bena, Alexe i Daniela, aby se průběhu účinkování stali rovnocennými partnery. A ještě mi zbývá Chris, ale zde žádné přátelství nebylo, byl to spíš omyl. Tak uvidím jaká bude první komisařka po boku Semira. Tvůrci i nadále nabízí akční scény. Takže nezbývá než tvůrcům, představitelům a na konec i divákům popřát všechno dobré.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Camry napsal:
na stará kolena nedočkali Vražed v Midsomeru.


Midsomer se z toho stává, protože ubývá rozpočtu na bouračky. A jediné co to nepošle někam do odpadu bude dobrý scénář.

U akčního seriálu není dobré když jedna stránka předčí tu druhou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Slovy klasika: "Tohle jsem nečekal". Žena po boku Semira je něco, co i já spíše vnímám negativně, ale není to tím, že bych si neuvědomoval skutečnost, že žijeme ve 21. století. Naopak, je mnoho seriálů, kde je žena velkým přínosem, jmenovitě - Zločin, Most, Místo činu (Hannover, Brémy, Lipsko). Kdo některý z uvedených neviděl, doporučuju, je to trochu jiné kafe, než Kobra.
A pak jsou role, do kterých mi ženy zkrátka nesedí, například jsem před časem četl, že nový 007 bude vlastně nová 007... Po těch skoro 60 letech. Takže občas se to už přehání.
No a pak je tu Kobra 11. Nevadila mi Lamprechtová, nevadila mi Regina, ani ta majitelka motorestu a ani ta kolegyně z první série, na jejíž jméno si nevzpomenu. Nevadila mi ani Engelhartová. Pak přišla Andrea a nesympatická postava byla na světě. Ta byla snad v každém díle protivná. V dílech, kde hrála volavku pro vraha prostitutek. V díle s názvem "Děti slunce" - to byly až extrémy.
Dnes je tam ta sekretářka, na její jméno si nevzpomenu, ale hlavní nesympatické ženské role pro mě jsou Jenny a ta nevlastní dcera od Semira. Vidíte, že už to moc nesleduju, takže řadu jmen neznám. Takže abych to shrnul - nemusí to být špatný krok - přidat do týmu ženu, ale záleží, jak se k tomu scénáristé postaví a jakou bude mít její role povahu. Jestli bude vedle ní Semir trotl a ona bude vědět vše nejlíp, bude strašně nad věcí a neustále mu to s namyšleným výrazem v obličeji předhazovat, tak to se máme nač těšit...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
janbohac napsal:
Slovy klasika: "Tohle jsem nečekal". Žena po boku Semira je něco, co i já spíše vnímám negativně, ale není to tím, že bych si neuvědomoval skutečnost, že žijeme ve 21. století. Naopak, je mnoho seriálů, kde je žena velkým přínosem, jmenovitě - Zločin, Most, Místo činu (Hannover, Brémy, Lipsko). Kdo některý z uvedených neviděl, doporučuju, je to trochu jiné kafe, než Kobra.
A pak jsou role, do kterých mi ženy zkrátka nesedí, například jsem před časem četl, že nový 007 bude vlastně nová 007... Po těch skoro 60 letech. Takže občas se to už přehání.
No a pak je tu Kobra 11. Nevadila mi Lamprechtová, nevadila mi Regina, ani ta majitelka motorestu a ani ta kolegyně z první série, na jejíž jméno si nevzpomenu. Nevadila mi ani Engelhartová. Pak přišla Andrea a nesympatická postava byla na světě. Ta byla snad v každém díle protivná. V dílech, kde hrála volavku pro vraha prostitutek. V díle s názvem "Děti slunce" - to byly až extrémy.
Dnes je tam ta sekretářka, na její jméno si nevzpomenu, ale hlavní nesympatické ženské role pro mě jsou Jenny a ta nevlastní dcera od Semira. Vidíte, že už to moc nesleduju, takže řadu jmen neznám. Takže abych to shrnul - nemusí to být špatný krok - přidat do týmu ženu, ale záleží, jak se k tomu scénáristé postaví a jakou bude mít její role povahu. Jestli bude vedle ní Semir trotl a ona bude vědět vše nejlíp, bude strašně nad věcí a neustále mu to s namyšleným výrazem v obličeji předhazovat, tak to se máme nač těšit...

Jenny mi nevadí, spíš ta šefová je jiná káva než byla Engelhartová.

Když to tak vezmu tak je tam Jenny, Dana, Krugerová, sekretářka(Nevzpomenu si).Teď bude ta nová.Pak Andrea, dcery a ještě vlastně státní zástupkyně

Docela babinec, si říkám jestli to domysleli ve finále...Včera jsem nad tím přemýšlel a tohle je zase docela extrém.

Finn je zase taková nevýrazná mdlá postava, co celkem to kazí.

Ten zdravý mužský prvek jak ho známe u akčních filmů se vytrácí, ti dva to nevytrhnou. Mladý ucho a postarší pachol.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně by se líbilo, kdyby se spolu vyspali - bylo by to něco jiného než takový ten nevinný flirt Sus / Frank, kdy byli oba nezadaní a v nějakém rande by jim bránilo jen to, že spolu pracují.
Takhle kdyby Gerkhan skrýval vinu (popř. přímo románek) před tou svou slepicí a střídavě si říkal "hele, ona mě podvedla první, já teď konečně potkal někoho, s kým mi to klape i bez hysterie"... "ale zase andrea se trochu uklidnila, navíc vychovává Danu..." "Jenže ta nová je prostě lepší!" Very Happy

To by mě jako ba Very Happy
Ale beztak to bude krotký Turek - uvidíte, že bude andrea žárlit, ale vyústění nějaké zápletky ji uklidní v tom, že nová sexy baba neznamená hrozbu a budou z nich kámošky.

Nebo raději z nováčka udělají lesbičku, aby se vyhnuli schafferovic žárlení Cool

Ale jako jo, i já mám za zlaté časy Toma a Semira, to jejich chlapské přátelství. To pro mě byly nej epizody... a schafferová někde hnila za počítačem a víc otravovala jen ve chvíli, kdy Semir neměl na rande nikoho jinýho XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Já jsi také dodnes pamatuji na ty staré dobré časy, když jsem jako malý kluk sledoval poprvé Kobru 11, třeba tenkrát na konci 3. série jak umřel André Fux, tak to pro mě bylo neskutečně emotivní. A pak jsem se v roce 2013 dozvěděl, že se André Fux vrací a to mi udělalo neskutečnou radost, ale je škoda, že se vrátil jenom na jeden pilotní díl. Sad

Kdybych měl říct, jaký Semirův parťák je můj nejoblíbenější asi bych to nedokázal. Podle mě měl každý něco do sebe. Smile

Frank Stolte (1996,2016) to byly super začátky. A jsem rád, že se v roce 2016 na jeden díl vrátil a vysvětlili jeho odchod.

André Fux (1997-1999,2013) to byly podle mě nejlepší díly, na které mám super vzpomínky, celkově 2 a 3 série měla super atmosféru.

Tom Kranich (1999-2001, 2004-2006) uznávám, že tady měl Semir s Tomem super přátelství a na tyto díly také moc rád vzpomínám.

Jan Richter (2002-2003) byl podle mě taky dost v pohodě, v seriálu mi nevadil. Rád bych znal pokračování Janova příběhu, proto bych byl rád, kdyby se někdy rozhodl vrátit.

Chris Ritter (2006-2007) tyto díly byly více vážné a temné, což mi hodně vyhovovalo. Většinou na postavu Chrise Rittera jsou průměrné názory. Ale já mám tyto díly moc rád, především asi díky tomu, že Gedeon Burkhard hrál v mém oblíbeném seriálu Komisař Rex, díky kterému jsem si tohoto herce velmi oblíbil.

Ben Jager (2008-2013,2019) tady byla Kobra více humorná a celkově už to mělo takový jiný nádech. Ale Bena jsem si taky hodně oblíbil.

Alexander Brandt (2014-2015) tak tady to bylo podobně jako u Chrise více temné, akční, vážné a dramatické. Moc se mi líbila ta návaznost dílů. Je Škoda, že Vinzenz Kiefer musel v Kobře skočit kvůli tomu, že to chtěli udělat zase více humorné.

Paul Renner (2016-2019) je pro mě asi nejslabší Semirův parťák, i když po čase jsem si na něj taky zvykl. Uvidíme jaký bude mít odchod ze seriálu.

Fakt to moc nedokážu říct který byl nejlepší nebo nejhorší pro mě měl každý něco do sebe.

A Semirova nová parťačka no uvidíme jaké to bude. Já taky doufám, že tu Semir nebude nějakým způsobem utlačován tou novou parťačkou. Smile

A co se týče toho, že by tam měli vyměnit celý tým (samozřejmě až na Semira) a že by mělo jít o restart, to doufám, že to tak nebude. Zrovna třeba Hartmut, Kim a nebo Susanna bych nechtěl, aby tam skončili. A Finn, Dana nebo Jenny, tak ty by mi nevadili kdyby odešli. Smile

Třeba se po pár letech dočkáme i Semirova 10. parťáka. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JaniceE3


Založen: 09. 06. 2022
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Uvital bych návrat Alexe nebo Bena



_________________

adidas cloudfoam
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Parťák s číslem 9: jaký asi bude?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma