AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
90%
 90%  [ 9 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

Poslední noc (Die letzte Nacht)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




zdroj : http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11



Popis epizody :


Alex a Semir pronásledují v pozdních odpoledních hodinách sportovní auto na dálnici, když se náhle jiné auto zapojuje též do pronásledování. Je zřejmé, že Lamborghini není před Semirem a Alexem na útěku. Navzdory tomu se policistům řidičku podaří zadržet, a to i v případě, že se Felicie brání zuby, nehty a policie musí vydržet její rumunské vyhrožování. Naproti tomu útočnici zmizeli. Zatímco se Semir a Andrea u společné večeře znovu sbližují, Alex vyslýchá Dumitrescu Felicii. Felicie je konečně svolná s výpovědí, žádá však advokáta. Ale místo výpovědi plánuje s právníky útěk. A také pár Gerkhanových zažije večer nečekaný zvrat: Nejen, že se v jejich restauraci náhle objeví stinné postavy. Na parkovišti před budovou, zadržují tři tmavé limuzíny s diplomatickou poznávací značkou Semirův vůz. Záhadné postavy si prohlíží Semirův vůz. Krátce nato dvě z nich sledují Semira na toaletu v restauraci a snaží se ho zneškodnit. Semir se ubrání a dva muže nakonec spoutá, ale náhle se nad ním a Andreou snáší velké nebezpečí. Oba musí neprodleně najít jiné místo. Ale, je příliš pozdě - již existují četné postavy, které nahánějí strach, a které jsou jim na stopě. Není však vůbec jasné, kdo se za tajemným pronásledováním skrývá….


Ke shlédnutí




Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)


RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php



Hudba v dílu :
--

Datum premiéry :

Čtvrtek 30 10. 2014, 20:15 na RTL


Trailer na epizodu:

http://www.youtube.com/watch?v=vEsPya-YSkU


Sledovanost epizody :



3.18 ml


Díly si musíte stáhnout sami na vlastní riziko a ne titulky ke Kobře nikdy nebyly a nebudou !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zatím nejlepší díl s Alexem! Takto má vypadat kobra 11! Ta nehoda na začátku a honička bylo skoro jako za starých časů. Andree se nic nestalo a to byl tedy fakt šok jelikož již byla prakticky mrtvá tohle mě fakt dostalo. Čekal jsem pohřeb a on Semir v nemocnici ..Dnes se velkou 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak já nevím, po kobřácké stránce mi to přišlo neuvěřitelně dokonalé - vrátili jsme se do starých dobrých časů, kdy Andrea měla jasnovidecké schopnosti a její přívěsky zachraňovaly Semirovi život, jen tentokráte obráceně (a bez přívěsku, kuš!)!! Laughing Laughing

Nicméně, musím říct, že jsem se po delší době u Kobry zase upřímně od srdce zasmála a opravdu se bavila, a to myslím v pozitivním slova smyslu - největší výbuch smíchu ve mně vyvolali Alex se Semirem, když je Felicia zbila a celá stanice je pak měla za psy Laughing Laughing Nebo třeba chudák Harty, který nemohl uvěřit tomu, že nedokáže rozluštit kód (mimochodem, hodně Hartyho, hoooodně plusů navíc! Laughing ) Laughing

Carinu role zase baví a je to hodně vidět: jako by rozkvetla. Jsem ráda, že jsou zase spolu, i když teda musím říct, že jsem slyšela až ke mně domů, jak scénáristům v Kölnu upadly koule Rolling Eyes Rolling Eyes Pořád jsem nevěděla, jestli teda umře nebo ne - musím uznat, že mě fakt napínali jako nedovařenou špagetu - přítel na mne koukal jako z jara, když jsem bušila do polštáře a řvala "tak umřeš? Neumřeš? Ježíííšíí, já nevíííím, tak coooo??!!" Ale teda dostává mě, jak chudák Felixovo (sakra, až teď mi došlo, že se jmenuje stejně jako "Hartmuttův" autistický kamarád! Shocked ) matka v Temné straně zemřela snad okamžitě, a to tam měla pomoc hned, a Andree div že netečou střeva a vše ok Laughing Ale jako co, Cobra is back, baby! Laughing

Za mne za 1, protože jsem se vážně bavila jako už dlouho ne! Very Happy Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Taky mě tento díl neskutečně bavil, občas se chvílemi nudim, dnes to fakt bylo dokonalé Smile za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Né, Všeli, proč ten poslední obrázek?
Ale jo, hodně Hartmutta, napínák a skvělej Alex. Já nemužu, tolik líbaček s Andreou. OMG!!!

Tak 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Opravdu nej díl s Alexem! Akce, emoce! To vše tam bylo! A zato jsem fakt moc ráda... chvíli jsem myslela, že Andrea zemře a ono nic... to bych tomuto dílu trošku vytkla... čekala jsem, že si Turek začne s tou psycholožkou...
Jenže Andrea a Semir je prostě neodmyslitelný pár z K11... myslím Wink

Rozhodně za mega ultra velkou 1

___
PS: Prosím tě, Gogo. Nevíš co je to za písničku, jak tam hraje když přijde Semir za Andreou a on je tam ten chlap jak ji střelil? Je to taková písnička, která se hodí na tango... mě se docela líbí... tak když tak napiš SZ a nebo to hoď sem... díky předem pokud něco!

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Brittany: Tak ještě čekáme na ten díl plnej "turků" jestli umře Nazan...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No jo... na to jsem úplně zapomněla! Doufám, že Nazan neumře! Když Andrea ne, tak Nazan taky ne! A basta! Very Happy

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, za mě taky velká jednička. Diskusí jsem se zdržovala, ale tenhle díl mě opravdu dostal. Napětí až do konce, no nakonec to dobře dopadlo i když někteří se mnou asi souhlasit nebudou, ale Semir a Andrea ke Kobře opravdu patří.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Paní Loupancová: Je sice fakt že Semir ke kobře patří ale s Andreou??? Ona teď podvádí i Roberta..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem




Ta pětka je samo ode mě, mám morálku Wink a jakýkoliv svět, byť fiktivní, kde se dobře daří k***ám, mě vždy bude znechucovat Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Wox: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ale dole je fakenews Rolling Eyes Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Fat mne štve svým způsobem že neumím odblokovat ten ABP ...ten symbol by se mi tam měl ukazovat údajně...ale neukazuje...chjo .... nevíte někdo co s tím ... XD

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Fajn..... jsem hrozný, ale strašný pokrytec .... já to prostě musela zprovoznit a kouknout na tu šílenost ... O_O


Ano, bylo to šílené...nejdříve to, že jedna žena naprosto odrovná dva cvičené chlapy XD



A pak to s tou andreou.... páni.... to bylo blbýýýý


Wox, tímto se Ti hrozně omlouvám....ale prostě mne když něco fascinuje, neumím od toho dát ruky pryč...tímto Tě chci ale přátelsky varovat - chceš-li si zachovat zdravý rozum, nechť Tvé oko nikdy nespočine na tomto šíleně hloupě zpracovaném scénaři ujetém dílu XD O_o


Ani nevím, jestli jsem ráda, že jsem to video zprovoznila, nebo ne XD

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Neboj, já mám ráda svůj hltan, tohle mu neudělám Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Sledovanost rekordně až 3,18 milonů diváků Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jenže polovina z toho, jsou asi ve špitálech a pod.... její ''návrat'' mě nepřekvapil, ale takovýhle ''Happyend'' jsem nečekala. Jako díl se mi líbil, ale tato hořká tečka nakonec? Fuj! Mad

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Zázraky moderní medicíny... Jak se odborně řekne oddělení v nemocnici, kde probouzejí k životu mrtvoly? Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Upřímně řečeno se tomu říká telenovela Shocked Laughing Wink Very Happy Prostě- Andrejka- nesmrtelná jako André... jak podivuhodné! Very Happy Shocked

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
...muchecheche. Andreyna oblíbenost klesá...muhehehe...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Už vím co budou točit do roku 2021 samé hádky a rozchody Andrey a Semira Laughing Nyní je na řadě Semir teď bude mít on milenku Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Petr: ale ona nebyla mrtvá..měla "jen" zástavu..která teda trvala trochu dýl..pokud by se jim ji včas nepodařilo "nahodit", pak by spíše došlo k poškození mozku a již nezvratné smrti...jenom nevim, co tam defibrilovali, když asystolie se defibrilovat nedá...tam měli mačkat (masírovat) jak o život...Very Happy tohle by v realitě bylo na žalobu, protože to záchranáři musej vědět!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Kdyby se to stane u nás tak dokud přijede sanitka už je dávno po mně Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
U nás ty sanitky náhodou jezděj dost včas..na to, že se stále ruší výjezdová stanoviště a musej jezdit dál a dál a dodržet dojezdovou dobu jsou fakt dobří..ještě s oznámeními typu: Rychle! Přijeďte! Umírá! No kam? Sem! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všel, zapomněla jsem tě pochválit za nádherný screen okamžiku, kdy hlupák semir dostává kapavku Laughing Laughing Laughing

Jinak ne, žádné drama už nebude (samozřejmě se teď znova dočkáme MILIONU dílů s andreou v ohrožení a pod.), teď budou líčit, jak jsou DĚĚĚĚĚSNĚ v pohodě a mají se paráááááááááádně Wink což bude potvrzeno děckem. SYNEM. O co? Laughing Laughing Laughing

Jenže Semir je TAKOVEJ DEBIL bez IQ, že kdyby mu andrea už v té nemocnici oznámila "miláčku, jsem těhotná, čekáme syna", tak bude slavit a nedojde mu, že jaksi... asi ani jedna ze zakládajícíh buněk nebyla jeho XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...jak již bylo řečeno, byl to skvělý díl. Byl dynamický a v návaznosti na to neměl tzv. "hluchá" místa. Trochu vnímám jinak Alexe, který se v těch prvních dílech projevoval doslova jako Robocop, který téměř ještě za jízdy vyskočil z auta a střelil dva zločince a tím mi dost připomínal Fuxe. Teď už více spadá do průměru Kobry.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Karavan


Založen: 17. 10. 2014
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Super díl! Jsem ráda že je Andrea zase se Semirem - jsou super. Doufám že se Wox nezlobí Embarassed

_________________
Andrea je skvělá, jsem asi sama...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Opravdu super díl (ač ten slovenský dabing nemusím, tak se mi to líbilo - konečně jsem rozumněla "vo co go") Smile

Plno skvělých narážek a vtípků mezi těma dvěma (zejména Semir měl dobrý narážky na Andreu, a ta je překvapivě brala s humorem Smile

Prostě velká 1 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Co dodat nejlepší epizoda 1 poloviny 19 série,lepší než pilot temná strana. Andrea mněla fakt na mále Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Nahrávali jste to někdo? Mohl by mi to někdo poslat do SZ prosím? Já šel včera na kalbu s tím, že se na to dneska podívám kolem oběda, ale Nova to tentokráte dvakrát neopakuje........zachraníte mi Kobří život Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Nebudu sdílet odkazy, ale projeď úložiště a určitě najdeš Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
www.hellspy.cz, jen tam napiš Kobra 11 - Poslední noc a mužeš si to stáhnout do počítače. Odkaz sem radši nebudu dávat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Poslední noc (Die letzte Nacht)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma