AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Kdo by měl nahradit Vinzenze Kiefera?
Tom Beck
14%
 14%  [ 1 ]
Christian Oliver
28%
 28%  [ 2 ]
Někdo starší
14%
 14%  [ 1 ]
Někdo mladší
14%
 14%  [ 1 ]
Jenny nebo Hartmut
28%
 28%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 7

Parťák s číslem 8: jaký asi bude?
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak a je to tu zas. Zakladám toto téma. RTL povrdila v roce 2016 konec Vinzenze Kiefera který hrál Alexe Brandta od 18 po 20 sérii. A nyní máte možnost vybrat nového parťáka a dát nějakej typ.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
jedno z andreiných dětí nebo andrea

P.S.: to je vtip, ne? Máš to ověřené?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Jen takovej dotaz: nepsalo se loni to samé o Carině? (že jí neprodloužili smlouvu a končí...) a najednou tam hraje vesele dál Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Práááááááááááávě. Kdyby byly drby pravdivé, měla by andrea za sebou tři svatby, osmnáct porodů a sedm úmrtí, k tomu by Hartmutt randil s Jenny a volili bychom ne osmého, ale sedmdesátého parťáka.

Přiznám se, že být scénárista téhle zrůdnosti, jsem rudá hanbou XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Jévanečky. Už zase?

Nevím, mne už to asi nebaví. Na Kobru s Kieferem skoro nekoukám a ani mi chudák není moc sympatický. Ale je to zajímavá osobnost. To ano. Temnější náladička v Kobře byla poměrně fajn, aspoň z těch pár dílů, co jsem tak občas zahlédla. Bylo to na Kobru, aspoň trochu, něco nového, pokud se to takhle dá vůbec říct.

Jen, aby toho humoru tam nedali až moc a nebylo to spíše trapné, než vtipné.

... Hold Tom byl Tom. Díly s ním mi byli asi nejsympatičtější.


Uvidíme, ale jako já být Semirem a mít už asi tak dalšího 150tého kolegu, tak asi zvencnu!


Scénaristi!! Wake up.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No nový kolega bude od jara 2016 v po létu se dozvíme jménu nástupce a pak se bude točit do 23 řady a pak se uvidí podle sledovanosti
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak koukám, že na RTL říkají, že už mají skoro jasno a že casting vrcholí... tohle je prostě podpásovka... http://www.rtl.de/cms/alarm-fuer-cobra-11-vinzenz-kiefer-steigt-aus-2401054.html

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Měl by se vrátit někdo starý ať je to ta stará pravá Kobra jak psali, ať je prdel - jak psali. Jenže všechny zabili, třeba to Tom nebo Chris přežil Twisted Evil No a ve hře je i to, že chlap co přišel v díle Návrat nebyl Tom, ale jeho dvojník a pravý Tom kajsyk dodnes truchlí nad Elenou. No ani bych se nedivil....

Franka nebo Jana nevrátí, tak sem zvědavý, koho vyberou.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ať třeba André vyšplhá ze sněhu, po roce, co ho obhospodařoval sněžný muž, který nakonci dílu Andrého zabije a stane se tak Semirův parťák sněžný muž...
Ale beztak tam bude někdo novej, na koho budou téměř všichni nadávat a až bude odcházet, tak budou brečet...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dobře ty, Hartmutte Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Poslední díl s Alexem (Vinzenzem Kieferem) se bude jmenovat Ukradený život (Gestohlenes Leben) takže podle názvu je vidět že Alex nepřežije Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Gogo, tohle není vůbec jasný... jenom kvůli názvu epizody hned nemusíme dávat hotovku jako je - Alex umře. Třeba neumře. A život se ukradne někomu jinému... nebo odejde sám a dobrovolně. TŘEBA.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Tak pokud se to bude jmenovat Ukradený život, je dost pravděpodobné, že přežije...však víme, jak to bývá....Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ten nový má být až do 23 série která je zatím poslední a pak se uvidí jestli kobra skončí nebo bude do 26 série Wink PS : Na blogu nalezente rozhovor proč Vinzenz Kiefer končí Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Gogo, díl, ve kterém měla zemřít Andrea, se jmenoval Poslední noc. A z toho si taky soudil, že Andrea umře - a nakonec neumřela.
Jinak btw. Říkala v rozhovorech herečka Andrey, že končí anebo ne? Surprised
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ale u Alexe je to jistý už by se nemohl ani vrátit RTL ho prosté nechce no,nelíbí se jim sledovanost asi Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
To jsem pochopil, ale znova: říkalo RTL nebo Carina, že už v Kobře nebude hrát?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já bych tam brál třeba Pabla Sprungalu skončil se mi zdá v seriálu Soko tak by se tam hodil je skoro jako Tom Beck
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Možná Semir nedostane parťáka, ale parťačku. Podle mého názoru neznamená, že když nefungoval "Tým 2" a v něm dvojice žena - muž, že by to nutně nefungovalo i v tomto případě... Ale nesázím na tuto možnost.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
šmarja. Nešiřte fámy. Carina nekončí.
Ba naopak.
Až skončí Kobra 11, Carina/schafferová dostane svůj vlastní seriál, bude se to jmenovat "Horny Hornet Mom" (český překlad Žhavá mamča na ohnivých kolech). Naplánováno je 8 sérií, každá končí porodem. Proslýchá se, že se vrátí Robert / Ben / André / Frank / Frank / Susanna / Hotte / Dieter / Wolf / Tscherny / Engelhartová / Sigi / Jan / Chris a svedou se semirem o tuto oslnivou, úžasnou, věrnou, půvabnou, oduševnělou, chytrou a rozvážnou ženu hned několik velkých bitev. Každý chce andreu! Já taky! Přičemž samozřejmě zvítězí pravá láska! Laughing Laughing


Musím to přestat kouřit XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Žena to asi nebude to by museli dát nový intro vždy byl parťák chlap u Semira jedině bych tam brál Katrin (Jenny) jinou asi ne
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
janbohac napsal:
Možná Semir nedostane parťáka, ale parťačku. Podle mého názoru neznamená, že když nefungoval "Tým 2" a v něm dvojice žena - muž, že by to nutně nefungovalo i v tomto případě... Ale nesázím na tuto možnost.


Podle toho, co jsme byly schopné dohledat, ale Frank a Susanna poměrně fungovali, neměli o moc horší sledovanost než tehdejší Kobra. Navíc byli hodně populární ve Francii a Itálii, kde dokonce dostali nějaké ocenění, takže minimálně na exportu RTL tržila. Problém byl imho v tom, že si od toho RTL slibovala samozřejmě jiné výsledky a nebavilo je platit navíc dva další regulars, když jim to nijak výrazně nenapumpovalo prodeje.

Každopádně ale taky pochybuju o ženě. Kobra byla vždycky prototyp té pánské akce a myslím si, že je to ten hlavní důvod, proč se to tak drží - protože seriály se smíšenými dvojcemi prostě ve světě převládají a je hezký vidět pořádnou bromance. Myslím, že kdyby chtěli ženskou jako parťáka, je tam už třeba místo Kiefera.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak mám info že na kastingu bylo 38 mužů a 5 žen tak kdo ví koho vyberou ale má to být druhý Tom Beck tak jsem fakt zvědavý prý se to dozvíme na konci srpna případně začátkem září. Jsem zvědavý na jméno. Já typuju Thomas, Mark, nebe Marco a nepřekvapilo mě kdyby má zas příjmení s nějakého jiného německého seriálu než měl Alex Brandt zkráceno s rexe Alexander Brandtner ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny fanoušky,

osobně jsem pro návrat vrchního komisaře Bena Jägra v podání Toma Becka.
Very Happy Po Tomu Kranichovi to byl druhý nejlepší a nejsympatičtější parťák Semira. Bylo by SKVĚLÉ, kdyby se vrátil. Třeba o tom RTL přemýšlí.
Idea No, necháme se překvapit, čím nás RTL překvapí, doufejme, že příjemně. Seriál Alarm für Cobra 11 se mně moc líbí!!! Very Happy

Bobs
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ben - Tvůrci už potvrdili, že se nevrátí.
Tom - už umřel, takže by scénáristé museli udělat stejnou trapárnu jako s Andrém.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak už to víme na blogu naleznete i rozhovor s Danielem Roesnerem a o nové spoplupráci s Erdoganem Atalayem Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bohužel, Tom Beck (Ben Jäger) prohlásil, že se už nevrátí - nejspíš prozatím - věnuje se momentálně své hudební kariéře Wink

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Parťák s číslem 8: jaký asi bude?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma