AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Oznámkujte, prosím, tuto epizodu známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 6 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6

Kocovina (Katerstimmung)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem


Po divokém večírku zrzavého technika Hartmuta sledují neznámé osoby a je zachráněn až Benem a Semirem. Chudák Hartmut je nahý, má velkou kocovinou a nemůže si na nic vzpomenout. Ještě horší ale je, že jeho nejlepší přítel a spolupracovník Thorsten a kolegyně Jenny zmizeli. Co se stalo osudné noci a kde jsou Jenny a Thorsten? A kdo je ta mrtvá žena před Hartmutovým domem? Semir a Ben musí Hartmutovi pomoci si vzpomenout, co se vlastně přihodilo...


Premiéra na RTL 14.3.2013 - jubilejní 250. epizoda!

Epizoda ke shlédnutí online...: http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php (zdarma do 21.3. 2013)

...či na RTL online streamu: http://www.onlinetv-stream.com/rtl/


Ke stažení:

Ulož.to: (odkaz by se měl objevit do pondělí)

Serienjunkies.org: http://serienjunkies.org/serie/alarm-fur-cobra-11/ (většinou dostupné od neděle, do týdne se mažou, heslo: serienjunkies.org)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Oukej. Best. Episode. EVER!

Jak to dělají, že se čím dál tím více překonávají v dílech, ve kterých je Harty?
Jak se člověk může od takových epizod, krucipísek, odtrhnout? Shocked

Jo, sežrala jsem jim to i s navijákem. Niels je čím dál tím lepší herec, dokonce, ač jsem se bála, že budu prskat, musím přiznat, že by mu to s Jenny hrozně moc slušelo. Asi jim budu fandit (*významně kašle a čeká na pochvalu*). Fakt neskutečný. I když... asi mě nejvíce uchlácholilo prvních 10 minut Laughing Laughing takhle jsem se, rudá až za ušima, už dlouho nenasmála a reakce Kim Krüger byla k nezaplacení (ačkoliv si myslím, že Engelhardt by zareagovala podobně Laughing ).

No prostě jedna hvězda, nad slunce jasnější! Laughing Laughing



P.S.: omg, Thorsten bude snad stejně otravný jako Kai-Uwe!! Shocked Shocked Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Premiéra na RTL 14.3.2013

Epizoda online ZDE : http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php
(vždy do čtvrtka) Většinou už na koukání kolem 21.30 hned po odvysílání

Nebo sleduje na RTL online stream
http://www.onlinetv-stream.com/rtl/


Hudba :
The Suburbs (Arcade Fire)
John Powell (In Austria)
Sie Medway-Smith (Personal Jesus - Sie Medway-Smith Dub)
Max Herre (DuDuDu)
Aimee Mann (Wise Up)
Mando Diao (Dance With Somebody

Fotky :

doplním

Ke stažení :

Ulož.to
doplním

http://serienjunkies.org/serie/alarm-fur-cobra-11/
(nutné do pondělí odsledovat linky jinak se do týdne mažou)

heslo : serienjunkies.org)




Perfektní 250 díl. Nikdy bych Hartyho a Jenny nedal osobně dohromady ale stalo se a byli docela povedený co se o Thorsenovy nedá říci: D Na závěr jsem myslel že je s Hartym ámen no ale pak stará známá scénka - zachycení na konci útesu a vyšplhání. To mi přišlo nereálné protože předtím byl ještě v té dodávce. Každopádně 250 díl se podařil na výbornou užl jen pro mých oblíbených Depeche Mode. Nové díly jsou fakt nejlepší!

Já dávam taky jednu fotku za sebe Smile




Beste Love story Smile Hanny Smile Hartmut + Jenny
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No bacha, zatím spolu nejsou! Laughing Laughing Zatím ji jen pozval na kafe! Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jim teda spolu nefandím, ale Hartymu to strašně sluší, připomíná mi starého Nilsoša Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nějak se mi nedaří najít tento díl ke stažení nevím jestli se vyplatí dávat na Ulož.to všechny upnuté nové díly jsou na ulož.to smazány Sad Zřejmě už neexistuje server kde by zůstaly upnuté díly nastálo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Myslím, že stačí je pojmenovat tak, aby nebylo na první pohled jasné, co je to za film/seriál (ne teda afc11-název epizody, ale třeba ghjturk)... sice to pak ztíží vyhledávání, ale když to bude na fóru, tak si to fanoušci najdou... Snad se serienjunkies jen opozdili, do neděle ještě času dost... hm, to mi připomíná, že jsem ještě nedosla Venkovana...

EDIT: aj, tak Venkovan už nejde, kruciš... Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Silně uvažuji že začnu kupovat originál DVD na Amazonu jak to takto vždy hledat po netu a vždy pozru díl online raději
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...ale jo, pro zpříjemnění úterního rána v den volna docela dobrá volba, co si v počítači pustit... Teda až na ten konec. To je jako když Jirka Babica "vaří".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zuz


Založen: 11. 10. 2013
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Snad nikdy jsem se u žádného dílu nezasmála jako u tohoto Very Happy A Jenny a Hartmut? Tak to jsem opravdu teda nečekala ... Very Happy Ale sluší jim to spolu. Smile
A mohli byste mi prosím někdo poradit? Very Happy Co nakonci řekne Thorsten Hartmutovi? (Scéna, jak potom H utíká za T.) Tomu jsem nějak nerozuměla ... :/ Díky Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jsem si to pustil ale zrovna Thorsten říkal tak že mu nebylo rozumět - Hartmut se Jenny zeptal jestli by sním šla na kávu a možná Thorsten se chtěl jít přidat snimi jako tehdy natom večírku do trojky a Hartmut se proto rozzlobil a honil ho ale fakt nevím co přesně Thorsten řekl: D musíme počkat na CZ Dabing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zuz


Založen: 11. 10. 2013
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
To mě nenapadlo, třeba to tak bude Very Happy Jenže než se dočkáme cz dabingu ... :/ Nebo se třeba ještě ozve někdo, kdo tomu rozuměl ... Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já docela rozumím a na CZ nebudeme dlouho čekat protože tento díl bude v 18 série na fandovi a fanda mi odepsala že bude koncem února začátkem března 2014 18 série.. ale jinak opravdu některým němcem fakt není nic pořádně rozumět Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zuz


Založen: 11. 10. 2013
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Všelicos: Bohužel to s těmi díly tak není ... zkoušela jsem to pojmenovat stylem feijfiaj, ale ani to nejde, hned po nahrání se mi tam zobrazí, že je to chráněno autorskými právy a že to nemůže být zveřejněno ... :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Pěkný díl, chudák Hartmut, ale Jenny by se k němu hodila. za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Další akce s Hartmutem. Velmi zajímavý díl. Thorstenovy hlášky taky skvělý. Cool Určitě 1.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl jsem nějak v originále propásl. Děj i hlášky naprosto perfektní. Dlouho jsem se takhle nepobavil.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Kocovina (Katerstimmung)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma