AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
časopis kobry 11
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Napadlo mě že by nebylo špatné kdyby někdo začal vydávat časopis věnovaný Kobře, kde by byly novinky, fotky články recenze a podobně a vždy v časopise nějaké postery. Tento časopis by vycházel pouze v ČR a SR pro fanoušky. Je to škoda že něco takového není, i když by byly náklady asi dost velké ale já osobně bych do toho šel a investoval, třebas bych i články ze svých stránek tam dával nebo od paní Loupancové. Nápadů by bylo i kdyby měl mít čaopis 60 stran, jen problém je najít vydavatelstí. Bylo by to fajn a kdo nemá přístup a možnost sledovat novinky s kobry na internetu jen by si koupil časopis a bylo by. Nevíte mi s tím někdo poradit? Já jsem ochoten investovat do toho kolko bude třeba, pro fanoušky seriálu. Děkuji za rady Můžete posílat i na e-mail Mr.Gogo@azet.sk




Pro motivaci takový časopis by mohl být i český!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Omlouvám se, že Ti ztrhám sen, ale...

a) Kobra 11 v ČR a SR není populární. Těch 1000 lidí, co ji fakt hltá, by náklady na vydávání časopisu nepokrylo. Musel by stát fakt hodně, aby se to aspoň vrátilo a domnívám se, že by za to nikdo nezaplatil. A to se považuji za skalní fanynku.

b) Nesměl bys dělat to, co děláš teď - vzít prostě obrázek a zveřejnit ho. Ono už jen tím, že je neustále nahráváš na FB, porušuješ autorská práva (právě kvůli nim Kobra nikde dlouho nevydrží, viz. Ulož.to a YouTube). Za autorská práva se sakra platí. A kdybys je dal do časopisu bez svolení RTL a Action Conceptu... fíha, to by byla žaloba na tučné odškodnění.

c) O Kobře toho není tolik, aby se to dalo, jak říkáš, dát do 60ti stránkového časopisu, protože by to byly buď sprachprosté dohady nebo by se opakovala témata - už jen z toho důvodu, že RTL a Action Concept jsou na informace dost skoupí a všechno, čím se tady oháníme, je většinou z béčkových magazínů. Neříkám, že nemají vždy pravdu, ale psát do časopisu 20 stran o tom, jestli se André vrátí-nevrátí-na celou sérii-na epizodu-zemře-nezemře... to jaksi nemá budoucnost.

d) Musel bys psát bez chyb nebo si zaplatit hodně drahého editora.

Důvodů je více, ale tyhle mi přijdou jako hlavní...

Ani takové seriály jako Dexter, Big Bang Theory nebo Přátelé časopis nemají (ani třeba Ordinace v Růžové zahradě, která má, což je smutné, fanoušků Kobry v tuzemsku zajisté mnohem více XD) a to mají miliony fanoušků... takže Kobra se rozhodně nechytá Smile Piš dál svůj blog, ale do tohohle se, probohy, nepouštěj...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Absolutně nereálné, pokud nejsi kamarád s Babišem, který by jen tak z legrace vyhodil z okna pár set tisíc, aniž by očekával cokoliv zpět.
Souhlas se Všel Wink už jen na prvním čísle bys prodělal kalhoty a stejně by si to nikdo nekoupil.

Já přidávám další otázky:

1) kde vezmeš peníze na první číslo? Říkáš investice. Kolik jsi ochoten do toho dát?

2) jakým obsahem nacpeš i jen těch prvních 60 stran, aby nešlo o to samé, co si může každý za cenu elekřiny vygooglit na netu za pět minut?

3) kdo to bude číst a jaký to bude mít náklad? Jaká je cílová skupina?

4) vzhledek k bodu 3, kdo bude inzerent?

5) vzhledem ke všemu: jaká by byla cenová, marketingová strategie, aby se sečetly všechny tyto částky (plat redaktora + plat editora + plat grafika + poplatky za autorská práva + náklady na sazbu, tisk, distribuci + další), přidala se částka za inzerci a prodej a přesto jsi byl alespoň na nule?


Pokud o to máš opravdu zájem, dávám ti upřímnou radu: udělej si průzkum trhu. Ale ne někde na FB, kde ti všichni jásavě řeknou, že je to super nápad. Oslov 1 000 lidí, co jsou jen a pouze fanoušky seriálu, zda by dali měsíčně 100 Kč (nebo jaká cena ti vyjde u bodu 5) za 60 stran časopisu o Kobře 11 Smile

Nezlob se, Gogo... vím, že jsi to myslel dobře, ale radím ti dobře podruhé: na tři měsíce zavři VŠECHNO, co se týká Kobry 11, do skříně a zkus ochutnat, jaký je reálný život... někdy mi přijde, že opravdu žiješ v akváriu. Nevím, kdo jsi, neznám tě, netuším, v jaké jsi situaci, zda třeba nejsi odkázaný jen na život v určitém prostoru, zda nemáš nějaké omezení, co ti brání (pak je mi to upřímně líto)... ale nějak se mi nezdá, že bys byl v reálu a věděl, jaké jsou úplně základní věci.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
to mě jen napadlo .. uvažoval jsem že bych psal jen něco v PDF formátu tolko věcí až mě s toho zamrazilo .... to chápu ..ty práva prostě nepustí sám jsem měl účet na youtube asi 10 krát a smazali ho. Já to skusim nanečisto aby mělo na začátek tak 10 stran a první číslo bych pak dal sem do formátu pdf nebo dokumentu a pak by si to jen někdo vytlačil .. ale bude to až tak někdy v září když začne 18 série na RTL

Všel : Nahrávání fotek a videií na facebook dělají všichni protože facebook je neomezení a někdy je lepší sdílet jako kopírovat ale občas se natom ani na blogu nevyhnu .. no snažím se vždy uvést zdroj při kopírování i když já osobně jsem proti kopírování, ale v poslední době se mě snaží napodobit dost blogů a tý si kopírujou co se jim zachce a bez zdroje a jsou to 10 letí děcka ..

Wox : Nejsem kobrou posedlý jen říkám že mě pořád bavy a prostě chci své znalosti rozvíjet dále po světě třebas i takovýmto způsobem Smile Já budu mít 50 let a stále budu kobru sledovat, já jsem prostě fanoušek na věčné časy Wink I toho Kiefera jsem už prodýchal Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Všel : Nahrávání fotek a videií na facebook dělají všichni protože facebook je neomezení a někdy je lepší sdílet jako kopírovat.


Tak to si myslíš ty a pár lidí na Východě Smile pokud si všimneš, tak v pravidlech FB je, že smíš nahrávat POUZE fotografie a videa, která ti PATŘÍ. Dovolím si říci, že nikomu z nás fotky a videa Kobry 11 nepatří (a to ani screenshoty, jak se mnozí mylně domnívají). Jako fotografka to vím - sama už jsem vedla několik šetření na Facebooku kvůli používání mých fotek - bez zdroje, mnohdy s ořezanými podpisy, Wox jakbysmet. Pokud autor zasáhne, Facebook tým fotky smaže, pokud se jedná o silný zátah, tak může i smazat celou stránku.

I proto se snažím na FB stránkách AFC11 co nejvíce fotek sdílet a nenahrávat je (ač chápu, že je to občas těžké - najdu třeba v pc fotku nebo video, která už na netu není :/)...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Přesně tak občas se to prostě musí zkopírovat když se to nikde jinde nedá sehnat. Také jsem si myslel že screenshoty jsou moje snažím se fotit jen s mých DVD, jednou se mi stalo že se mi ozvali s picturedesk ale od tehdy naštěstí ne. Snažím se to fakt omezovat ale lidé chtějí vidět novinky a fotky s natáčení a jinak než při kopírování se to bohužel nedá obejít
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Novinky z natáčení můžeš SDÍLET XD XD

víš, kolik fotek už jsem z FB odstraňovala? A se Všel jsme nechaly zabanovat stránku, co měla 500 000 fanoušků, protože adminka drze postovala naši práci. Já osobně hlásím i stránky, co nahrají mou práci a udají mě jako zdroj, protože jednoduše NEDOVOLUJI nikomu, aby vzal mou práci a nahrál ji jinam.

Kobra 11 prostě živí tým lidí, a to vzdáleně i ty, co se na ní přímo nepodílí, ale třeba fotí herce. Fotky, které vzniknou, jsou pak JEJICH majetek a opravdu ho nemůžeš jen tak vzít a nahrát, natož abys je vytiskl a prodával.

Do časopisu bys mohl dát leda povídky, a to i to by bylo s problémy, protože Fanfiction je podle mě v pohodě, ale její prodej by byl už asi za hranou. Ale pokud chceš, normostranu kobrácké povídky ti prodám, cena je 1 000 Kč / normostrana, vč. DPH Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a moje zrovna rozepsané dílko jich má asi 300. Takže si můžeme plácnout, já ti dám číslo účtu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Prodej fanfiction by bylo porušení autorských práv vzhledem k původnímu seriálu, i kdyby to autor dovolil. Proto má většina fanfiction na internetu i na takových sběrnách, jako je fanfiction.net, disclaimer, že jim postavy a univerzum nepatří a není z toho profit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak hele, SaM. Takové MMN je vlastně něco jako Osmadevadesát a půl odstínů šedi, takže má vlastně velký potenciáááál stát se úpa, ale úpa největším bestselerem všech dob. Takže nějaká pokutička za porušení autorských práv se prostě automaticky započítává do nákladů a v těch milionových (v dolarech) tržbách se ztratí, he.
A za to, že mě odrazuješ, nedostaneš podíl.

Paulovi taky sexy visí kalhoty z boků. Tak nevím, proč by se neprodal.

Lol, teď vážně: Gogo, opravdu to není realizovatelné, maximálně kdybys byl patnáctileté dítě a takový doma usmolený časopis jsi dával kamarádům výměnou za balíček žvejkaček Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak to si nech Laughing ... já skusim něco přes jeden program v září první číslo bude mít ale 10 stran a zřejmě bude jako pdf Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Časopis?!
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Milý a drahý Gogo ...

Hele, fakt vezmi v úvahu, co tu ta děvčata říkají Smile. A vůbec, neumím si představit, že v době, kdy je každý na netu, připojení frčí 24 hodin denně, kdy je člověk stále v možnosti být online...nechápu, co by takový ...časopis zmohl ....Zbytečná investice, mladej Smile.

Lidi si radši přečtou fakta a prohlídnou fotky na internetu (rychlejší, online, levnější) ... zvláště u seriálu, u kterého zase ta obliba není v takových kvantech.
Taky nechápu, proč to, co je vidno na tvých stránkách, kde si to opravdu každý, kdo má zájem, může přečíst... tak proč by se to úplně samé, co si píšeš na stránkách, mělo objevit i v časopise? Lidi si radši přečtou stránky, které jsou zadarmo, než že si koupí časopis, kde se dozví "lautr ganc" to samý, jako píšeš na netu.

A prosím tě... s těmi povídkami si to rozmysli ... ne že někde časem narazím na zkopčené povídky tady všech !! Very Happy Sekec mazec bude!!! Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Časopis?!
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
haha, neboj, povídky tam neplánuje, to jsem jen žertovala já Very Happy Gogo o nich ani nemluvil Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
:D
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Aha, tak to jsem to zas nějak blbě pobrala Very Happy

Jeden ale nikdy neví, co naše hlavinky makovinky může napadnout, že?Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Máte pravdu všichni ale povídky bych vám nikdy nekradl i tak! Nekradu vám ani fotky ani nic co je zde vše je buď moje nebo ze stránkách facebooku Wink Mě to jen napadlo protože je mi toho moc líto, němci mají skoro pořád články o Kobře v BRAVU a také plakáty a mi nikdy nic .. nikdy se nenapíše ani o nových hercech jako Vinzenz Kiefer a podobně prostě nic..Dokonce nevyšly ani dvd s Benem a Semirem což je škoda .. a to němci už mají celou kobru na DVD...občas lituji že jsem se nenarodil jako němec Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nesmutni
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Gogo, nesmutni Smile.


Nemusíme mít všechno, jako němci Smile. Jo, ale máš pravdu. Nějaké do "dývko" s Benem dát mohli Smile. Třeba dají Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Gogo, pokud tě to tak štve, myslím, že není problém si daná DVD z Německa objednat. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
já je mám všechny Smile dokonce i v SK na dvd ripech od 1 po 16 sérií. Mně jen štvou ty články o kobŕe že nikde nic není Smile

tady je moje sbírka DVD série 1-16 DVD rip SK všechny ripy mi dělal kámoš Barney



Jinak tady je aspoň novej článek na serialzone http://www.serialzone.cz/clanek/2079-komisar-rex-a-kobra-11-nastup-novych-komisaru/ Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ten článek je hrozně zaujatý, ale boží. Laughing Ano, toho Andrého Fuxe, který byl téměř před dvaceti lety harpunován na Malorce. Podle všeho se tedy dočkáme zázračného zmrtvýchvstání, jaké jsme tu od dob Ježíše Krista ještě neměli. Já zemru! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Jinak tady je aspoň novej článek na serialzone http://www.serialzone.cz/clanek/2079-komisar-rex-a-kobra-11-nastup-novych-komisaru/ Wink


Muhehehe, zrovna jsem se chystala zeptat, kdo z vás ten článek psal. Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Hele tak bacha holky ja tohle nepsal Laughing Laughing ale taky jsem se tomu nasmál Smile André vs Ježíš Laughing Laughing A nebylo to 20 let ale cca 16 let Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Poslal jsem jeden můj článek o nové Kobře a Rexovy do našeho deníku nový čas a ještě do Eurotelevize snad alespoň ten zveřejní. Konkrétně se jedná o tento článek
Arrow http://gogokobra11.blog.cz/1305/komisar-rex-a-kobra-11-zacina-nova-era Ještě ho pošlu i do BRAVA
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já už prostě nevím, co na to říci. Snad jen jediná věc: Gogo, pokud máš nějaký vážný handicap a zdravotní omezení a přesto se nikdy nevzdáváš a stále se snažíš, pak ti vyjadřuji svůj velký respekt.
Ale pokud jsi zdravý kluk, co absolvoval normální školu... tak ti jen závidím ohromné množství sebevědomí, které když se rozdávalo, tak jsi sebral celou mou porci. Více se k tomu říci nedá. Snad jen...



Komisař Rex a Kobra 11 - Začíná nová éra
11. května 2013 v 10:45 | André

Rok 2014 přinese nejen novou éru Kobry 11 (název seriálu) ale i Komisaře Rexe (název seriálu a jméno psa). Novým parťákem pro Semira Gerkhana (Erdogan Atalay) se stal Alex Brandt, (čárka) kterého bude hrát 34letý (píše se to takto) Vinzenz Kiefer. Tvůrci jeho příchodem slibují další novou éru (už POTŘETÍ na pár řádcích používáš opakování celé fráze) nejúspěšnější německé akční série.

Kromě velkých změn v Kobře čekají změny i v Komisaři Rexovi (název seriálu). Rexe bude totiž hrát další nový pes a další pán (co je to za blbost? Z té věty vyplývá, že nový pán bude hrát Rexe!).

Oba jsou odlišní
(to je teda šokující, že pes a člověk jsou odlišní!). I nový rex (proboha, je to jméno, velké písmeno!), i nový partner v Kobře. Že by náhoda? (v čem spočívá ta náhoda, když jsou ODLIŠNÍ? Asi v ničem, že....) Rex bude další pes jménem Achi (nedává smysl, lépe: Rexem se stane jiný psí herec, tentokrát se jmenuje Achi) a jeho pán bude také nový představitel (zase moc nedává smysl. Lépe: a nového představitele bude mít i jeho pán. Zahraje ho) Francesco Arca

Achi se narodil v roce 2010 Maye, (mezera) krásné fence německého ovčáka a m (bez enteru)
á jako první (z představitelů Rexe) velmi černou masku, (čáááárka) takže bude od ostatních dost odlišen (odlišný). (větu ukončujeme tečkou)


Vinzenz Kiefer se narodil 29.ledna 1979 v Weilburgu / Lahn. Téměř náhodou se dostal k herectví a začal svoji televizní kariéru v roce 1997 na RTL v seriálu "Unter uns". Od té doby se stal nejen jako televizní herec v produkcích (vždyť ta věta VŮBEC nedává smysl!) jako "místo činu" (není mezera), ale také vynikal ve vysoce postavených filmech (co je vysoce postavený film?) jako "The Baader Meinhof Complex" nebo "Free Rainer". On také převzal v roce 2012 v Schirach "štěstí" v hlavní roli (tohle jsi nepsal ty, ale Google překladač. Je to strašná hovadina a vůbec nedává smysl!), a získal režijní cenu Doris Dorrie na Bavorské filmové ceně. Ale nejen v národních filmech se proslavil,jeho dovednost ocenili i ve filmech mezinárodních jako je Kevin Spacey "Beyond the sea ". (tebe opravdu netrkne, že to vůbec nedává smysl? Že ta věta zní naprosto nemožně a jsou to jen slova poskládaná za sebou? To si to po sobě ani nepřečteš a neopravíš to?)

Zdá se že nová éra v roce 2014 v Kobře a Rexovi nás určitě nemine, jen třeba doufat, aby tyto dva seriály těmito novými postavamy (hrubka) nezanikly úplně do záhuby (nezanikly do záhuby? To je stylistický skvost, skutečně...) a aby si jich fanoušci i nadále vážily (hrubka).




Ale jinak ti opravdu závidím sebevědomí, se kterým ty tři krátké odstavce plné nelogických vět a hrubek pošleš profesionálním novinářům.
Opravdu, zcela upřímně ti ho závidím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Díky za opravu já prostě píšu s chybami jen česky jinak jsem to opravil a přeložil do SVK jak mi to prostě translate přeloží tak to dám do článku, já osobně jsem s gramatiky měl 4 tak se nedivte .. například s němčiny jsem zmaturoval na 1 a s mého rodného jazyka jsem skoro neprošel ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak piš slovensky. Protože česky máš skoro vše špatně a není úplně příjemné každý den vidět na DF znásilňování češtiny :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já se snažím trénovat i bez translate .. něco se podaří něco ne ..slovenštinu jsem měl před 3 lety na blogu návštěvnost byla ubohá, přešel jsem na češtinu a blog se rychle uchytil .. proto nepíšu svk Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Používat Google translator už se nenosí, kdybys to náhodou nevěděl, právě proto, že jde o strojový překlad, který nedává smysl. Wink
Nechápu, proč nepíšeš slovensky, když česky neumíš a pokud už trváš na češtině, doporučuji koupit si Pravidla českého pravopisu a neustále si v nich listovat.

Abych nebyla OT: máme svobodu slova, ale některé výtvory by vznikat neměly. Divím se, proč, když už teda všude propaguješ AFC11, nepíšeš jen o ní a pleteš do toho jiný seriál. Až nápadně se ten "tvůj" článek shoduje s tímto: http://www.serialzone.cz/clanek/2079-komisar-rex-a-kobra-11-nastup-novych-komisaru/, na který si ty sám poukázal.

A poslední perlička na závěr: jakýkoli článek z blog.cz NENÍ důvěryhodný zdroj. Uvést ho jako zdroj na tvém blogu OK, ale pokud jsi ho uvedl i jako zdroj v tom, co jsi poslal někam dál, hmmm. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Fakt dík všem za rady já si to opravdu cením. Možná čerpali informace s mých stánek protože jsou také populární, ten článek na serialzone vyšel jen pár týdnů po tom co jsem napsal já svůj. Ale i tak pochybuji že to někdo zveřejní. I když mohli by informovat o nových hrdinech i v novinách Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
tady ale nejsi na blogu, tady klidně piš slovensky. My máme návštěvnost dost vysokou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Možná časem ale už jsem zvyklí psát česky Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
jenže ty nepíšeš česky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Áno ,pokojne tu môžeš písať slovensky. Nič sa nestane keď prejdeš späť k slovenčine koniec koncov dávnejšie si tu písal iba slovensky a to čím tu niekedy píšeš mi príde ako českoslovenčina. Podľa mňa je písať spisovne v jazyku ktorý bežne nepoužívaš takmer nemožné (a s tým mám vlastné skúsenosti).

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
To je, jako bych já, psala v angličtině! Very Happy Taky mám s gramatikou potíže, ale tak aspoň piš, když už, ve své mateřštině, ju? Smile

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Raději budu trénovat češtinu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pak ale laskavě používej tohle: http://prirucka.ujc.cas.cz/

Mě osobně třeba dost štve, že kvůli tobě je tohle forum plné hrubek... Evil or Very Mad dřív jsem byla pyšná na to, že ve srovnání s ostatními diskusními stránkami se zde píše velmi spisovně a slušně...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Díky moc to mi moc pomůže určitě v nejbližší době prostuduji Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
časopis kobry 11
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma